Hlavní navigace

Sbíráme "céčka": Tekuté vitaminy na zimu

[Tisková zpráva] (Relax 100%) Pečujete-li poctivě o své zdraví, pak by ve vašem jídelníčku určitě nemělo chybět početné zastoupení důležitých vitaminů potřebných k udržení tělesné vitality a to zvláště teď před zimou. Džusy Relax 100% jsou bohatým zdrojem jednoho z nejdůležitějších vitaminů pro posílení obranyschopnosti – a bez námahy.

Sdílet

Říká se, že bez práce nejsou koláče, ale v džusech Relax 100% naleznete bez vaší sebemenší námahy – jen otočením víčka a přelitím do sklenky – hotový vitaminový ovocný koktejl.

Například jedna 200 ml sklenice džusu Relax 100% Multivitamin s dužinou pokrývá 30 % doporučené denní dávky vitaminů. Džusy Relax 100% jsou vyráběny pouze z toho nejčerstvějšího a nejkvalitnějšího ovoce, které se zpracovává ihned po jeho sběru – džusy tak zůstávají plné potřebných vitaminů. Stoprocentní ovocná šťáva je zdrojem několika potřebných vitaminů, mezi které patří především Vitamin C. Právě tzv. „céčko“  má nezanedbatelný vliv na obranyschopnost organismu, což oceníme především v tomto sychravém počasí. Vitamin C se dále podílí při stavbě mezibuněčné hmoty, čili je důležitý pro správnou stavbu kostí, cév, svalů a také kůže. Kromě toho má vitamin C vliv na tvorbu imunoglobinů, které podporují správnou činnost bílých krvinek. Pravidelným požíváním vitaminu C lze zabránit ukládání cholesterolu v cévách, slouží tedy jako dobrá prevence proti ucpávání a kornatění cév.

Zapomínáte-li na pravidelnou konzumaci vitaminů v podobě ovoce či zeleniny, mějte stále po ruce džus Relax 100%. Kvalitní džusy Relax 100%  bez konzervantů, umělých barviv a aromat jsou skvělou volbou, pomohou totiž dopřát tělu více ovoce či zeleniny se spoustou vitamínů a přispět tak k vnitřní rovnováze.

Zda si chcete být opravdu jisti, že je džus ležící ve vašem nákupním košíku opravdu složen pouze z ovoce a má tudíž stoprocentní ovocný podíl plný vitaminů, nechte se vést známkou „Vím, co piju“, které jsou součástí všech obalů džusů Relax 100%. Díky ní můžete snadno a přehledně zjistit, co přesně džus obsahuje (podíl, hmotnost a původ ovoce) a naopak, co mu chybí.

Džusy Relax 100% 1 l zakoupíte od 29,90 Kč (doporučená prodejní cena).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).