Hlavní navigace

Pyrogames - 1. evropská soutěž světel, ohňů a laserů v České republice

[Tisková zpráva] První evropská ohňostrojová a laserová show v České republice bude představena díky společnosti JVS GROUP 28. 8. 2009.

Sdílet

Na dostihovém závodišti Velká Chuchle v Praze mohou návštěvníci spatřit gigantické obrazy vystřelované mistry ohňostrojů z Německa na hudební podkres až do výšky 500 metrů. PYROGAMES jsou večerem nejlepší zábavy a obrovským představením pro celou rodinu.

PYROGAMES je setkání oceněných německých pyro-týmů v napínavém souboji plném dynamiky, nasazení a vášně. Za doprovodu hudby (či bez ní) můžete zažít nezaměnitelná barevná světla, zářící efekty a zázračná umělecká díla zdobící hvězdnou oblohu.

Umělci bojují o vytoužený titul vítěze a při svých uměleckých vystoupeních rozbuší srdce každého. Ukážou Vám jedinečné představení plné světelných blesků, hořících plamenů a ohnivých kruhů, které tento večer řadí k nezapomenutelným zážitkům pro velké i malé.

Kromě soutěží s grandiózními pozemními a výškovými ohňostroji je připraven zábavný rodinný program. Živá hudební vystoupení na pódiu a zábavní umělci zkracující čekání na tmu. PYROGAMES slibují mimořádný zábavný program a plní všechna přání návštěvníků.

Vrcholem večera je senzační laserová a ohňostrojová show berlínského laser- a pyro-umělce Jürgena Matkowitze. Inscenoval například jedinečnou laserovou show k otevření berlínského Olympijského stadionu pro 85.000 diváků. K jeho největším osobním úspěchům patří také závěrečná show Berlínského Fanmeile na MS 2006 ve fotbale pro 800.000 diváků.

Předprodej v sítích: Ticketpro

Vstupenky jsou od 290,– do 890,– Kč.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).