Hlavní navigace

Proti roztočům a bakteriím: Vyzrajte na neviditelné nepřátele i vánoční dárek

[Tisková zpráva] (Raycop) Skryté nebezpečí v podobě roztočů číhá na vás i vaše blízké skoro v celé domácnosti, v matracích, ložním prádle, čalouněném nábytku a lůžkovinách. Roztoči způsobují nepříjemné alergie, astma a kožní onemocnění.

Sdílet

Vysavače Raycop jako první na světě používají speciální antibakteriální technologii, jež zničí až 94 % roztočů a jsou současně velmi účinné také proti bakteriím, virům, houbám a plísním. Je tak více než pravděpodobné, že se právě tyto cenově dostupné a velmi efektivní výrobky stanou hitem letošních Vánoc.

Nevědomky uléháme každý večer do postele spolu s 1,5 až 2 miliony prachových roztočů a bakterií, a přitom ani nepomyslíme na to, jak hodně škodí našemu zdraví. Alergie a jiná jimi způsobená onemocnění pak tlumíme léky, aniž bychom odstranili skutečnou příčinu. Právě v účinném boji proti těmto vetřelcům pomáhají antibakteriální vysavače Raycop, které již s úspěchem používají stovky tisíc lidí nejen v zahraničí,“ vysvětluje Blanka Javůrková ze společnosti BLAKAR trading s.r.o., která vysavače Raycop na českém trhu nabízí.

Antibakteriální vysavače Raycop ničí tyto „nezvané hosty“ pomocí UV-C záření
a patentovanému systému vysávání. Zařízení zabije 99,9 % bakterií, virů a efektivně odstraní více než 93,5% roztočů. Paprsky UV-C zabrání roztočům v dalším rozmnožování a odsoudí je tak k záhubě. Mikro-alergická filtrace s HEPA filtrem navíc zachytí více než 96,77 % mikročástic menších než 0,3 μm, které tak neuniknou zpět do vzduchu. Výrobek ocenila také Britská alergologická nadace a V České republice vyzdvihují jeho přednosti někteří lékaři v souvislosti s prevencí vzniku virových či alergických onemocnění. „Antibakteriální vysavač Raycop je perfektní a opravdu účinný přístroj, který na trhu chyběl. Mám s ním osobní zkušenosti a doporučuji jej svým pacientům,“ říká MUDr. Hana Janíková, lékařka z kožní ambulance.

Značka Raycop nabízí ucelenou řadu antibakteriálních vysavačů ve třech variantách – Smart, Hera a Magnus.

Raycop SMART (BK-SERIES)

První originální model Raycop SMART s nejnižší váhou je používán ve více jak 400.000 domác­nostech ve 14-ti státech. Používá patentovaný 3-stupňový systém čištění. Je vybaven funkcí „ONE TOUCH CONTROL“ pro velice snadné ovládání. Nyní je nabízen bílé perleťové barvě.

Cena: 4990 Kč

Raycop HERA

Nejnovější model Raycop HERA s ergonomickým designem je vybaven cyklonovým sáním, dvojitým vibračním klepačem a přídavnou rukojetí. Používá patentovaný 3-stupňový systém čištění a funkci „ONE TOUCH CONTROL“.

Cena: 5990 Kč

Raycop MAGNUS

Nejvýkonnější model Raycop MAGNUS s exklusivním designem a sáním 450W. Pro snadné používání je vybaven LED displejem a odkládacím podstavcem. Používá patentovaný 3-stupňový systém čištění pro odstranění roztočů, bakterií a virů.

Cena: 7590 Kč

Vysavače Raycop můžete zakoupit v obchodech s elektrospotřebiči (seznam najdete zde http://www.ra­ycop.cz/kde-koupit-raycop.html) nebo přímo v e-shopu na www.raycop.cz.

Více informací: www.raycop.cz

Firma BLAKAR trading s.r.o. patří k lídrům na trhu v oblasti robotických vysavačů. Zabývá se dovozem, velkoobchodem a internetovým prodejem robotických vysavačů značek CleanMate a iClebo a od roku 2004. Exkluzivně zastupuje značku Raycop – výrobce prvního antibakteriálního vysavače a značku Helpmation – výrobce automatických bezdotykových odpadkových košů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).