Hlavní navigace

Pro dovolené dovolenkové mlsání

[Tisková zpráva] Také se těšíte na dovolenou a odjíždíte s tím, že díky pohybu se vrátíte o pár kilo lehčí? Jenomže se stane pravý opak! Užíváte si klidu na pláži, stravování formou švédských stolů a vychutnávání místních specialit… a přiberete.

Sdílet

Proto si tentokrát raději s sebou do kufru přibalte XLtoS DUO pro intenzivní hubnutí. Balení obsahuje dva přípravky: XLtoS classic – pro rychlé spalování kalorií a odbourávání tuků, a také letošní novinku XLtoS calories control – účinného “lapače tuků“, který můžete užívatpřed opulentním obědem nebo večeří. Snižuje totiž absorpci přijatých kalorií z přijatého jídla, přičemž dokáže zachytit až 660 kcal. Můžete si tak zahřešit bez výčitek a dopřát si, na co máte chuť. Přeci se na dovolené nebudete omezovat! XLtoS DUO – hubněte s chutí!

XLS

Unikátní novinka XLtoS calories control snižuje absorpci přijatých kalorií. Přípravek redukuje míru vstřebávání tuků i cukrů z kaloricky bohatých pokrmů a současně podporuje rychlé trávení. Jedna tableta dokáže zachytit díky unikátnímu FSD® komplexu až 660 kcal z každého vydatného jídla. FSD® komplex je unikátní spojení aktivních složek – LipoSanu UltraTM, zinku a inulínu. LipoSan UltraTM obsahuje extrakt z krunýřů korýšů, který přispívá k rychlému vychytávání části tuků přijatých potravou dříve, než dojde k jejich uložení v organismu. 1 gram může absorbovat až 99 g tuku (čili 99× více, než je jeho hmotnost). V jedné tabletě je 750 mg LipoSanu UltraTM, díky čemuž může absorbovat až 74 g tuku. Zinek má vliv na metabolismus cukrů a snižuje chuť na sladké. Inulín, vláknina extrahovaná z kořene čekanky, zase zlepšuje trávení. Účinnost byla klinicky testována a navíc bylo prokázáno, že je podstatně vyšší než u klasických vychytávačů tuků.

XltoS classic spojuje trojí mechanismus hubnutí pro intenzivní odbourávání tuků: zajišťuje spalování kalorií, odbourávání tuků, vylučování vody a toxinů. Originální klinicky testované složení je založeno na výtažcích z pomeranče sesynefrinem (látka napomáhající ke zvýšenému spalování kalorií); ze zeleného čaje bohatého na kofein, jenž přispívá k odbourávání tuků a odstraňuje únavu; z artičoku, který napomáhá trávení a průchodnosti střev; z grepu podporujícího odbourávání tuků i vylučování vody a z petržele, kterýnapomáhá vylučování vody a toxinů zadržovaných v tkáních.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).