Hlavní navigace

Přijďte se podívat na smíchovské safari

[Tisková zpráva] (DDMHM) Minizoo na Smíchově pořádá týden otevřených dveří. Vyrazte s dětmi právě sem a prohlédněte si třeba klokany.

Sdílet

Vždycky jste chtěli vidět safari? Přání se vám splní, stačí, když se přijdete podívat v týdnu otevřených dveří do Stanice přírodovědců Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy, který proběhne od 21. do 26. února.

Návštěvníci si budou moci zdarma prohlédnout venkovní expozici s řadou rozmanitých živočišných druhů, dále terária exotických plazů a zpřístupněn bude i skleník a alpínská zahrada. V průběhu akce bude rovněž probíhat prodej pokojových rostlin a drobných živočichů.

Klokani pobíhají vedle poníků

Ve venkovních expoziccích je možné vedle klokanů, poníků či prasátek, obdivovat také exotické druhy papoušků a koz kamerunských. V teráriu má zase svůj domov neuvěřitelné množství plazů. Můžete zde spatřit krokodýla nilského, jehož chov je u nás velkým unikátem.

V hlavní budově budou navíc vystaveny fotografie v rámci amatérské soutěže „Foto na Šňůře“ a v sobotu 26. února se tu děti mohou povozit na ponících.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).