Hlavní navigace

Přijďte se podívat, jak vypadá cestování na Mauricius

[Tisková zpráva] (CzechTourism) Agentura CzechTourism zahájila pravidelné programy v prostorách ORBIS Media Center a zve Vás na první zajímavé setkání.

Sdílet

Pořad CESTOVÁNÍ S KLOBOUKEM je určen pro každého, koho zajímá exotika, dobrodružství a netradiční filmová tvorba. Pravidelně každý první čtvrtek v měsíci se budeme setkávat s předními českými cestovateli.

Setkání je inspirováno velmi úspěšnými pořady na mezinárodním filmovém festivalu turistických filmu TOURFILM v Karlových Varech. Zde jsou diváky tyto pořady velmi vyhledávány a tak je budeme moci také poprvé spatřit v Praze. Pořadem bude provázet duchovní otec TOURFILMu Josef Schütz.

Čeká vás podmořská exotika

Prvními hosty Cestovatelského klubu ORBIS Media Center dne 3. března 2011 od 17 hodin budou filmaři, potápěči, ale i dobrodruzi Libor Špaček a Petra Doležalová. Jejich film Útěk na Mauricius zaujal poroty na řadě festivalů, a proto získali celou řadu ocenění, včetně titulu nejúspěšnější český film na festivalu TOURFILM.

Film zaujal především svým zpracováním exotické tematiky, poeticko-dobrodružnou formou, odhalující paralely neprobádaného oceánu a života obyvatel jednoho z nejkrásnějších míst na zemi. Setkání s cestovateli bude nejen o práci na filmu, o zákulisí natáčení, o životě na Mauriciu, ale i o velké lásce – natáčení pod vodou a o potápění.

Klubové prostory ORBIS Media Center jsou kapacitně omezené. Podmínka pro vstup je: přijít včas a u vchodu odevzdat svoji navštívenku. Doporučujeme rezervovat si místo na tel.: 221 580 274, rezervace budou mít přednost!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).