Hlavní navigace

Poukázky na sport a kulturu lze uplatnit na stále více místech

[Tisková zpráva] Poukázka Ticket Sport a Kultura má stále větší využití. Počet kulturních a sportovních zařízení, kde lze tyto poukázky uplatnit, se za poslední dva roky zdvojnásobil.

Sdílet

„Nyní již máme téměř 3400 partnerů v celé republice a pokrýváme všechny regiony. V roce 2008 počet partnerských provozoven převyšoval 1600,“ uvedla Daniela Pedret, marketingová ředitelka společnosti Edenred, která tyto kupony vydává.

Právě díky rozšíření počtu partnerských míst volí zaměstnavatelé tento volnočasový benefit stále častěji jako formu odměny pro své zaměstnance. Poukázky Ticket Sport & Kultura lze uplatnit v divadlech, kinech, platit s nimi koncerty, nebo se dají použít ve sportovních zařízeních, jako jsou plavecké areály, fitness centra, tenisové a squashové haly a jiné.  Uvítají je i ti, kteří na místo aktivního odpočinku dávají přednost regeneračním či kosmetickým službám. Kompletní seznam všech partnerských provozoven naleznete na stránkách www.edenred.cz. Poukázky s platností po dobu 20 měsíců mají hodnotu v rozmezí 50–500 Kč. „S poukázkou Ticket Sport a Kultura si sami zvolí, jak a kde strávit volný čas,“ doplnila Pedret.  

Kromě bohaté nabídky partnerské sítě, která se stále rozšiřuje, nabízí poukázka Ticket Sport a Kultura také atraktivní finanční výhody – příspěvek pro zaměstnance nepodléhá dani z příjmu fyzických osob ani odvodům na sociální a zdravotní pojištění, zaměstnanci tak získají o 48 %, než kdyby jim o stejnou částku zaměstnavatel zvýšil mzdu.  Navíc tento druh příspěvku umožňuje také daňové zvýhodnění na straně zaměstnavatele. Poukázky se tak stávají pevnou a výhodnou součástí odměňovacího systému.

Edenred, přední světový poskytovatel předplacených poukázek na služby, nabízí řešení pro zkvalitnění života lidí a zlepšení výkonnosti organizací. Společnost, která má ve čtyřiceti zemích 6 tisíc zaměstnanců, téměř 500 tisíc zákazníků ze soukromé i veřejné sféry, 33 miliónů uživatelů a 1,2 miliónů přidružených subjektů, nabízí širokou škálu produktů ve dvou kategoriích:

  • Zaměstnanecké a veřejné benefity související se stravováním a potravinami (Ticket Restaurant, Ticket Alimentation) nebo kvalitou života (Ticket CESU, Childcare Vouchers atd.)
  • Řešení výkonnosti v oblastech řízení výdajů (Ticket Cars atd.), stimulace a odměn (Ticket Compliments, Kadeos atd.) a nových předplacených elektronických produktů.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).