Hlavní navigace

Pohodlí pro naše nejmenší: kojenecký polštář

[Tisková zpráva] Klinmam, tradiční výrobce lůžkovin v České republice, myslí ve své kolekci i na ty nejmenší. Dětem a jejich maminkám nabízí pohodlné multifunkční kojenecké polštáře.

Sdílet

Multifunkční polštář je nepostradatelným pomocníkem již v období těhotenství. Nastávající maminky jej mohou využít jako podložku svého rostoucího bříška při spaní na boku, jako oporu krční páteře nebo unavených nohou. Délka 170 cm umožňuje ovinutí polštáře kolem těla a relaxaci ve všech polohách.

Čtěte téma: Vyspěte se dorůžova

Při kojení nebo krmení z lahve poskytuje pevnou oporu zad maminky, vytváří oporu pro ruku a rameno nebo podepírá miminko na kolenou matky.

Příjemné pohodlí a odpočinek poskytuje kojencům, které svým tvarem obejme. Později vytváří měkkou ohrádku pro děti, které se učí sedat.

Vysoký hygienický komfort polštáře zajišťuje možnost snímatelného a samostatně pratelného  potahu při teplotě do 95 °C. Potah polštáře je zhotoven z jemného bavlněného froté, příjemného k pokožce.

Klinmam ve své kolekci nabízí dva druhy tohoto multifunkčního polštáře: Kojenecký polštář Klinmam Baby s lehkými a měkkými polyesterovými kuličkami v náplni nebo Klinmam Wellfit Baby naplněný super lehkými polystyrenovými minikuličkami.


Společnost KLINMAM czech oslaví v příštím roce 20 let svého působení na trhu. Celou dobu své existence se zaměřuje na moderní kulturu spaní, která do ložnic přináší novou kvalitu, založenou především na komfortu, příjemných pocitových vjemech a vysoké hygieně. To je zásluhou vhodně zvolených materiálů s jedinečnými užitnými vlastnostmi a jejich profesionálního zpracování.

Výhradním distributorem značky KLINMAM v České republice je společnost Machala a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).