Hlavní navigace

Podporujeme otce, kteří chtějí být lepšími táty!

 Autor: Depositphotos.com
[Tisková zpráva] Praha 12. prosince 2008 – Projekt „Péče o rodinu", jehož cílem je podpořit funkčnost a stabilitu rodiny a zmenšovat nejistotu rodičů v jejich rodičovské a manželské roli, nabízí v období leden a únor dvě série přednášek. V Rodinném centru Paleček je přednese vysoce kvalifikovaný lektor, magistr klinické psychologie Ing. Pavel Raus, M.A.Clin.Psy., M.A.Theol.

Sdílet

Přednášky na téma Manželství, partnerství a rodičovství, které pro velký úspěch opakujeme, se zabývají tím, co vyžaduje blízký vztah a jaké mu klademe překážky, jak komunikujeme v manželství, jak v manželství spolu mluvit, jak se slyšet a jak cítit porozumění, které jsou hlavní chyby a rozdíly ve způsobu komunikace mužů a žen, jak řešit konflikty v manželství, proč se jich nemusíme bát a zda krize v manželství znamená nutně konec či může znamenat nový začátek.

Svět wellness

Novou sérií přenášek jsou Otcovské kompetence, přednášky pro otce, kteří chtějí být lepšími táty. „Otec obvykle zápasí se dvěma problémy ve své snaze být lepším otcem. Jedním je nedostatek času, druhým je nejistota, protože neví, co jeho děti potřebují a co má jako otec dělat. Seminář je zaměřen na pomoc v těchto problémech. Otcovým hlavním úkolem je vytvořit vztah se svými dětmi. Seminář je pomocí také v této oblasti. Seminář poskytuje nové pohledy na úlohu otce, je také zaměřen na zcela praktické aspekty otcovství," říká Pavel Raus.

Témata jednotlivých přednášek jsou: Otec, který rozumí potřebám svých dětí, Otec, který na sobě pracuje, Otec, který má vzor a Otec, který má plán.

Více na http://www.rcpalecek.cz a http://www.komenskyinstitute.cz.

Kontakt:

Kateřina Willheimová

katchi@centrum.cz

http://www.rcpalecek.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).