Hlavní navigace

Pitný režim v režii extra hustých sirupů HELLO

[Tisková zpráva] Rodina nápojů HELLO se rozrůstá o nové členy – poctivé extra husté sirupy. Vybírat můžeme z deseti oblíbených příchutí, které mají vysoký podíl ovoce a bylinek, a neobsahují žádné konzervanty ani umělá barviva.

Sdílet

Denně by měl dospělý jedinec vypít minimálně 2,5 až 3 litry tekutin. Skutečnost je ale taková, že mnoho z nás na pravidelné pití zapomíná. Nedostatečný pitný režim se pak může projevovat bolestmi hlavy, únavou, hladem, ale i natékáním rukou či nohou. Abychom se vyvarovali obdobným nepříjemnostem, měli bychom mít vždy po ruce dostatek tekutin. Nejlépe takových, které nejen osvěží, ale i potěší naše chuťové pohárky.

Čtěte téma: Co pít, když sportuji 

Čím více se potíme, tím více tekutin musíme přijmout. To má logiku. Jenže kolik tekutin má sportovec skutečně vypít, a co když to s vodou přeženeme? Kdy máme pít – před sportem, během něj, nebo až po něm? Sportovcům se doporučují speciální iontové nápoje, je to opravdu nezbytné?

Dodržovat pitný režim můžeme jednoduše například se šťávami ze sirupu. Jsou snadné na přípravu, skvěle chutnají a také jsou cenově velmi příznivé, což ocení zejména maminky s dětmi. Značka nápojů HELLO proto rozšiřuje svou nabídku a přichází s novými extra hustými sirupy v deseti ovocných a bylinných příchutích. „Obě řady se od běžných sirupů liší především svou konzistencí, která je dána vysokým podílem ovocných a bylinných složek. Díky hustotě není při jejich výrobě zapotřebí konzervace, sirupy neobsahují ani umělá barviva,“ uvádí Gabriel Slanicay, generální ředitel společnosti LINEA NIVNICE, která sirupy HELLO vyrábí. Současně dodává: „Obsah ovoce je u extra hustých ovocných sirupů vysoký a patří k nejvyšším na trhu.“ 

Čtěte téma: Jsou letušky lakomé?

Sucho v krku a popraskané rty. Cestující ekonomickou třídou mnohých leteckých společností často trpí žízní a organismus tak vystavují zbytečnému zdravotnímu riziku.

Řadu extra hustých sirupů tvoří ovocné příchutě ananas, citron, pomeranč, malina, černý rybíz, jablko a višeň. Výběr doplňují bylinné varianty aloe vera, bezový květ a citron,
a bylinná směs. Díky složení a množství příchutí jsou tyto sirupy vhodné i k přípravě koktejlů či míchaných nápojů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).