Hlavní navigace

Pilulka dobré nálady

[Tisková zpráva] Pro stále pozitivní naladění

Sdílet

Určitě každý z nás občas zažívá pocit nervozity, zvýšeného stresu či nepříjemných úzkostí. Zvláště v tomto pochmurném podzimním období, kdy slunečné léto vystřídá brzké stmívání a vydatný déšť. Cítíme se podrážděně, neklidně a bohužel se to většinou následně projeví i na našem výkonu v práci, ve škole, či v partnerském životě. Se vzrůstajícím stresem a stále trvající špatnou náladou saháme po lécích, které mohou být nebezpečné, často i návykové, a navíc, které seženete většinou jen na předpis.

Pokud tedy potřebujete dostat pod kontrolu váš stres a ještě jste nevyzkoušeli Allegru, pilulku dobré nálady, zažádejte si o ni v jakékoli lékárně. Tento čistě přírodní doplněk stravy vykouzlí za pár dní úsměv na vaší tváři a vaše trápení dokonale zničí.

Allegra obsahuje esenciální aminokyselinu L-tryptofan, která je nezbytnou stavební látkou hormonu serotoninu. Snížená hladina tohoto hormonu má za následek změny nálad a chování. Tvorbu tohoto hormonu můžete podpořit právě Allegrou a všechny náročné životní situace budete zvládat s přehledem a v klidu.

„Serotonin, známý jako hormon dobré nálady se tvoří z životně nezbytné aminokyseliny L-tryptofanu a v našem mozku hraje důležitou roli. Tuto kyselinu získáváme z potravin, bohaté je na ni například červené maso, jako je hovězí. Její nedostatek v těle má negativní vliv na naši náladu, může vést i k častějšímu vzniku depresí,“ říká Prof. MUDr. RNDr. Vilím Šimánek, DrSc. z Ústavu lékařské chemie a biochemie Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Allegru, pilulku dobré nálady, obsahující 200 mg L-tryptofanu v jedné tabletě, užívejte nejméně 30 dní, ideálně 3 měsíce. První výsledky se však dostaví již po sedmi až deseti dnech. Její užívání je naprosto bezproblémové, bezpečné a odsouhlasené i Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Allegru můžete zakoupit v kterékoliv lékárně bez předpisu nebo na www.prozdravi.cz za doporučenou maloobchodní cenu 298 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).