Hlavní navigace

Pilates aneb Krátká cvičení pro každý den

[Tisková zpráva] Nakladatelství Grada vydává publikaci věnovanou technice pilates.

Sdílet

Zcela nový tělesný pocit – pouhých 15 minut denně!

Cvičení pilates je založeno na tréninkové metodě, kterou vyvinul Joseph Pilates ve dvacátých letech 20. století. Jemné, efektivní pohyby natahují a posilují svalstvo, zlepšují dýchání, držení těla a vnímání těla. Časová náročnost je minimální: Pouze čtvrt hodiny cvičení denně stačí, abyste byli zdraví, uvolnění a fit. Pomocí cvičení pilates pro začátečníky i pokročilé, pro všední den a pro kancelář si můžete snadno sestavit svůj vlastní cvičební program.

  • Jednoduchý pohyb
  • Správné dýchání
  • Každý den v pohybu

Čtěte téma: Bolesti zad – jak se jich zbavit?

Hodiny rychlého aerobiku v popularitě vystřídaly pomalé lekce pilates nebo jógy, které zádům prospívají.

Informace o autorech:

Wolfgang Mießner

Více než 18 let vyučuje zdravotně orientované pohybové programy. Už mnoho let se aktivně zabývá praxí a filozofií jógy a cvičební metodou pilates. Má státní certifikát jako instruktor sportu a gymnastiky, vlastní několik licencí jako trenér fitness a je certifikovaným instruktorem Polestar Pilates. Ve svém studiu jógy a pilates v Mnichově, které vede společně s Amienou Sylla, se specializuje na kurzy pilates zaměřené na záda.

Amiena Zylla

Amiena má za sebou více než sedmiletou pedagogickou praxi. Vystudovala učitelství gymnastiky, taneční pedagogiku a je instruktorkou Polestar Pilates v Německu a certi?fivanou instruktorkou pilates. Ve svém studiu jógy a pilates vyučuje děti a dospělé, nabízí speciální kurzy jógy a workshopy pro ženy a další vzdělávání v metodě pilates.

Zdroj a informace: www.grada.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).