Hlavní navigace

Oslavte svátky s vánočními čaji Jemča

[Tisková zpráva] Vánoce jsou opět za dveřmi a svátkům pohody budou předcházet velké přípravy a tradiční shon. Čas adventu i zaslouženého vánočního volna si ale můžete zpříjemnit alespoň šálkem lahodného čaje.

Doba čtení: 1 minuta

Jemča letos přináší na trh Vánoční čaj s příchutí pomeranče a skořice. Relaxovat můžete také se Sváteční kolekcí Jemča, která může posloužit i jako vhodný dárek pod stromeček. Oba produkty byly připraveny tak, aby svou chutí a vůní přispěly k navození příjemné a poklidné atmosféry, která k Vánocům neodmyslitelně pat­ří.

Čtěte téma: Čajovny by měly své zákazníky vychovávat v pití čaje 

Rozhovor s Alešem Juřinou, který jezdí pro čaje do vzdálených koutů světa, kde vybírá ty nejlepší, na kterých si pak můžeme pochutnat tady v České republice. 

Vánoční čaj Pomeranč se skořicí

Ačkoliv by měly být Vánoce především obdobím klidu a míru, občas se stává, že jsou spíše obdobím stresu. Všechno to pečení, vaření, uklízení, shánění dárků a návštěvy příbuzných. Abyste předvánoční shon zvládli v klidu a pohodě, zpříjemněte si tento hektický čas šálkem lahodného čaje Jemča s typickou vánoční příchutí – pomeranč a skořice. Pomeranč vás osvěží a vůně skořice povzbudí. Jemča Vánoční čaj je dostupný v běžné        obchodní sítí. Doporučená maloobchodní cena je 22 Kč.

Sváteční kolekce

Pokud rádi zkoušíte neobvyklé chuti a hledáte něco speciálního, provoňte si Vánoce orientálními a netradičními kombinacemi čajů s kořením. Sváteční kolekce Jemča obsahuje 4×10 čajů těchto příchutí: citron se zázvorem, rooibos a toffee, pomeranč se skořicí a švestka a jablko. Sváteční kolekce by vám tedy měla vystačit na celé Vánoce. Také ji můžete darovat pod stromeček svým blízkým. Kolekci koupíte za 59,90 Kč.