Hlavní navigace

Ochutnejte svět značky Romantik

Přijeďte, zažijte pohodu, užívejte si...Svět hotelů a restaurací se značkou Romantik nabízí péči o duši i tělo a zušlechťování v inspirujícím prostředí. V 11 evropských zemích naleznete výjimečné regionální hotely, to nejlepší z kuchyní i sklípků a jedinečnou pohostinnost. Objevte svůj vlastní Romantik tam, kde se budete cítit skvěle a uvolněně. Čtyři hotely v Maďarsku a České republice prezentují filozofii této značky.

Doba čtení: 1 minuta

Jedno z nejkrásnějších evropských barokních měst Györ je domovem hotelu Schweizerhof. Díky každoroční návštěvě šéfkuchaře z Francie restaurace nabízí zajímavou směs alsaské a maďarské kuchyně. Hosté i místní obyvatelé ocení delikatesy v okouzlujícím prostředí s vitrážovými okny.

Romantik Hotel Kis Helikon, v tradičním lázeňském městě Hévíz, se nachází v blízkosti největšího přírodního termálního jezera v Evropě. Zde můžete relaxovat a užívat si tradiční maďarskou kuchyni. Šéfkuchař a jeho tým získali na kuchařské olympiádě „Culinary Olympics“ bronzovou medaili.

Nedaleko od města Sopron najdete Romantik Hotel Schloss Szidónia (Zámek Szidónia) umístěný uprostřed rozlehlého parku se starými stromy. Hotel se nachází v jedné z nejlepších lázeňských oblastí v Maďarsku, která nabízí aromatické koupele za svitu svíček i solné masáže. Péči o blahobyt těla zevnitř si návštěvníci mohou vychutnat v restauraci a vinném sklípku.

Pokud dáváte přednost ruchu velkoměsta ve spojení s relaxací, je pro vás Romantik Hotel U Raka v Praze to pravé ořechové. Poloha hotelu v těsné blízkosti hradu pomůže hostům, aby nikdy nezapomněli na jedinečný obraz „Zlatého města“. Užijte si ochutnávku vína s odborníkem nebo výlet na hrad Karlštejn přímo z hotelu.

Již 37 let nabízí 200 soukromých hotelů a restaurací značky Romantik v 11 evropských zemích svým hostům vynikající služby ve stylovém historickém prostředí a vřelou pohostinnost. Tato spolupráce klade velký důraz na špičkovou kuchyni s regionálními prvky – 20 z jejích šéfkuchařů získalo v hodnocení Michelin hvězdičku a více než 60 podniků získalo v hodnocení Gault Millau 14 a více bodů.

62 hotelů v 5 zemích splňuje kritéria pro udělení statutu značky Romantik. Více informací naleznete na internetové adrese http://www.ro­mantikhotels.com, kde můžete zdarma získat i každý měsíc prospekty a aktuality o hotelích a restauracích Romantik.

Kontakt:

Romantik Hotels & Restaurants

Tisková kancelář Rakousko (Press Office Austria)

Irene Brameshuberová

Tel.: +43 662 243163

E-mail: marketing@brameshuber.at