Hlavní navigace

Nový nákupní server KupDnes.cz láká výjimečnými nabídkami

[Tisková zpráva] Na trhu se objevil nový server KupDnes.cz, založený na principu skupinového nakupování. Stojí za ním vydavatelství známých specializovaných zpravodajských serverů Internet Info. Již nyní se může pochlubit nejdražším prodávaným produktem, nebo více než tisíci zákazníky na jednu nabídku.

Sdílet

Před nedávnem byl společností Internet Info spuštěn nový server KupDnes.cz zaměřený na v současnosti tak populární skupinové nakupování. Přináší svým návštěvníkům unikátní akce a slevové možnosti na nákup kvalitního zboží a služeb, často formou limitovaných, či tematicky zaměřeních nabídek. Obchodníkům zároveň umožňuje oslovit stovky tisíc potenciálních zákazníků díky tomu, že jsou nabídky na KupDnes.cz propagovány napříč servery mediálního domu Internet Info a současně na sociálních sítích FacebookTwitter.

Kromě standardních produktů a služeb v podobě jídel, pití, wellness, či ubytování běžně nabízených na ostatních slevových serverech, se budou na KupDnes.cz objevovat také exkluzivní nabídky, které zákazníci jinde nenaleznou, limitované edice, či zboží orientované na určité téma týdne. Jednotlivé nabídky na KupDnes.cz jsou časově omezené a podle své důležitosti a unikátnosti se zveřejňují v rozmezí od jednoho do tří kalendářních dnů. Slevy se pohybují většinou kolem 50 % z původní ceny, ale mnohdy i daleko více.

Čtěte téma: Staneme se reklamními nosiči?

Mnozí z nás jsou olepeni značkovým oblečením, za které navíc sami draze platí. Nemělo by to být naopak, neměli bychom my dostávat peníze za to, že chodíme v bundách s logem?

„Na trh skupinového nakupování nepřicházíme jako první, přesto se na něm chceme prosadit a dostat mezi nejvýznamnější zprostředkovatele. Věříme v důvěryhodnost naší značky a spoléháme na dlouholeté zkušenosti na internetu a na širokou základnu uživatelů našich webů, kterou se nikdo z konkurence nemůže pochlubit,“ komentuje spuštění Ján Simkanič, výkonný ředitel Internet Info.

KupDnes.cz se již nyní může pochlubit prvními úspěchy. „Minulý týden se například s 59% slevou prodávalo špičkové domácí kino značky Harman Kardon, jehož původní cena byla 28 990 Kč, a prodalo se všech 11 nabízených setů. Domníváme se, že se jedná o vůbec nejdražší produkt, který se kdy v České republice na slevových serverech nabízel. Včera jsme zase pokořili hranici 1 000 objednávek na sushi menu. Tyto úspěchy nás moc těší a motivují k hledání dalších zajímavých nabídek,“ popisuje Tomáš Krause, vedoucí projektu KupDnes.cz.

Kromě lákavých slev najdou návštěvníci na serveru KupDnes.cz také příležitost soutěžit o atraktivní ceny. Právě v těchto dnech probíhá soutěž, v níž každý registrovaný zákazník, který si zakoupí slevový kupon, má možnost vyhrát nejnovější telefon iPhone 4 a několik netbooků Asus EEE. Další cenou je smartphone HTC Wildfire, který je možné získat i bez nákupu, pouze za přihlášení se k odběru newsletteru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).