Hlavní navigace

Nový Multi-tabs® Classic obsahuje 100 % doporučených denních dávek vitaminů a minerálů

[Tisková zpráva] Ke správnému fungování potřebuje náš organismus dostatek vitaminů a minerálů. Současný uspěchaný životní styl mu ale často nedovoluje získat potřebné živiny z potravin.

Sdílet

Důvodem je především stres, v důsledku kterého není jídelníček dostatečně pestrý, dále způsob skladování a tepelná úprava surovin pro přípravu jídel, chemicky ošetřené potraviny nebo různé diety. To vede k tomu, že jsme často unavení a trápí nás všemožné neduhy. Takový stav pomohou vyřešit multivitaminové přípravky s minerály, kterými chybějící vitaminy a minerály do jídelníčku doplníme. Přípravek Multi-tabs® Classic obsahuje 100 % doporučených denních dávek nejdůležitějších vitaminů a minerálů. Pomáhá tak nejen při nedostatku těchto látek, ale zároveň přispívá k udržení dobré kondice. Je určen dospělým a dětem od 10 let. Více na www.multi-tabs.cz.

Čtěte také: Kolik léků vyhodíme? Tuny!

Podívejte se do své krabice s léky a možná budete překvapeni. Kolik pilulek, sirupů či mastí máte prošlých? A kolik stály peněz? Loni bylo do lékáren vráceno 550 tun nespotřebovaných lé­ků.

Příjem vitaminů a minerálů bychom rozhodně neměli podceňovat. Jejich nedostatek může v krajních případech způsobit i vážné zdravotní komplikace. Vitaminy a minerály udržují metabolismus v rovnováze, zajišťují správnou funkci orgánů a mají tak zásadní vliv na naši kondici. Jedna tobolka Multi-tabs® Classic denně dodá organismu 13 nejdůležitějších vitaminů a 8 různých minerálů.

K čemu jsou dobré jednotlivé obsažené vitaminy a minerální látky?

Energie

Vitaminy B1, B6, B12, C, niacin, kyselina pantotenová, biotin, železo, mangan, jód

Imunitní systém

Vitaminy A, B6, B12, C, foláty (kyselina listová), zinek, selen

Zdravé kosti

Vitaminy D, K, hořčík, zinek,mangan

Funkce mozku

Vitaminy B1, B6, C, niacin, kyselina pantotenová, biotin, železo, zinek

Kůže

Vitaminy A, C, niacin, biotin, jód

Zrak

Vitamin A, zinek

Multi-tabs® Classic  neobsahuje lepek, konzervační látky ani laktózu. Přípravek je vhodný i pro diabetiky.

Doporučená cena jednoho balení Multi-tabs® Classic (90 tobolek – na 3 měsíce) je 240 Kč. Přípravek Multi-tabs® Classic i další výrobky řady Multi-tabsÒ lze zakoupit v lékárnách a na www.lekarna.cz. Více informací o přípravcích Multi-tabsÒ naleznete na www.multi-tabs.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).