Hlavní navigace

Novinka od Kapitána Lipánka

[Tisková zpráva] Kapitán Lipánek má pro malé námořníky stále něco nového! Na podzim připlouvá s novinkou Lipánek jemný přírodní sýr, ze kterého budou mít radost nejen děti, ale i jejich rodiče. Řiďte se kapitánovým heslem „Zdraví, sílu najdeš v sýru“ a ochutnejte lahodný plátkový sýr gouda v barvách Lipánka.

Sdílet

Zdravý růst a pevné kosti jsou v dětském věku velmi důležité. A tak Kapitán Lipánek zjišťoval, který sýr mají děti nejraději. Volba byla jasná, žádný jim nechutná tak jako gouda! Po návratu z letní plavby se rozhodl rozšířit oblíbenou řadu Lipánek a nabídnout dětem sýr, kterým jim opravdu chutná. Připravil pro ně opravdovou lahůdku Lipánek jemný přírodní sýr gouda v praktickém plátkovém balení. Lahodná gouda je vyrobena z kravského mléka, které je přirozeným zdrojem vápníku pro zdravé zuby a pevné kosti. Má navíc nižší obsah soli než ostatní polotvrdé plátkové sýry a je tak zdravou svačinkou pro všechny mlsné jazýčky.

Čtěte také: Parmezán – ušlechtilý kmet mezi sýry 

V případě parmezánu platí, že čím je starší, tím je lepší. A také ovšem dražší. Pro své nezaměnitelné aroma je hojně využíván při přípravě nejrůznějších pokrmů.

Lipánek jemný přírodní sýr si můžou Vaše děti dopřát k snídani na plátek chleba nebo ke svačince. Určitě je také potěšíte, když jim s plátky sýra Lipánek připravíte obložené chlebíčky i při oslavách narozenin či jmenin.

Kapitán Lipánek svou řadu směřuje na děti, ale výrobky z ní jistě zachutnají i všem dospělákům. Lipánek jemný přírodní sýr gouda najdete nově na pultech všech marketů ve znovuuzaví­ratelném obalu, který udrží sýr déle čerstvý a vláčný i po otevření.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).