Hlavní navigace

Nápadem proti krizi

Česká společnost NEUBERT marketing & Company vyvinula multifunkční didaktickou pomůcku a zároveň nový český patent. Hračka a učební pomůcka je založena na jednoduchém principu, kdy se na tričko ze speciálního materiálu přichytávají podobně jako na suchý zip různé tvary, písmena, číslice a dokonce na tričku drží speciálně uzpůsobené míčky.

Sdílet

Celý nápad vychází z české dílny. Základním kamenem byl výzkum rodin a domácností, jehož výsledky ukázaly, že je stále větší zájem o hračky, které fungují zároveň jako didaktická pomůcka. Hračka umožňuje velmi široké využití, příkladem je 21 výukových her, které uvolnil na svých webových stránkách výrobce http://www.ve­selatricka.cz/za­bava. Navíc hračka zvyšuje svoji zajímavost ještě v situaci, kdy se používá ve skupině. V tomto případě se ze slov na každém jednotlivém tričku skládá jednoduchým uskupením, seřazením dětí věta a tu lze posléze různě obměňovat.

Výrobní zařízení dovoluje vytvořit jakýkoliv tvar, barvu a potisk, a tak lze velmi promptně na trh uvádět neustále nové série této české hračky.

Veselá trička se prodávají v krabicových sadách, které obsahují buď tričko a písmena a čísla, nebo vyšší sady, v nichž lze nalézt i geometrické tvary, obrázky a létající míčky.

„Veselá trička vyvážíme i do zahraničí, kde se díky svojí jedinečnosti, originalitě stávají stále žádanějším produktem. Paradoxně nám v poslední době poptávka a odběry do zahraničí naopak začínají stoupat. Zakázky máme jak do tradičních zemí, Británie, Belgie, Francie, tak ale i nově například do Izraele, kde jsme navázali nové obchodní kontrakty,“ komentoval současné aktivity Veselých triček ředitel firmy Robert Neubert.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).