Hlavní navigace

Na Moravě vzniká nová klinika plastické chirurgie

[Tisková zpráva] (MEDICOM VIP) Pokud jste si dali vánoční předsevzetí něco se sebou udělat, máte zase o kousek větší šanci kde: v Brně bude od nového roku fungovat nová klinika plastické a estetické medicíny.

Sdílet

Otevírá ji tu společnost MEDICOM VIP. Součástí rozšířené nabídky bude nově celkové spektrum plasticko-chirurgických zákroků. Prostory brněnské polikliniky Viniční, které prošly celkovou rekonstrukcí, budou klientům zpřístupněny od pondělí 3. ledna 2011.

Společnost MEDICOM VIP v Brně působí již třetím rokem, dosud se však ve své pobočce specializovala pouze na výkon populární a bezbolestné ambulantní tumescentní liposukce.

K rozšíření nabídky výkonů plastické chirurgie v Brně nás přiměla nebývalá poptávka ze strany klientů. Rozhodli jsme se proto služby již nijak neomezovat a vykonávat všechny zákroky spadající do oblasti plastické chirurgie. Pro všechny zájemce z Moravy tak konečně bude špičková péče pohodlně dostupná,“ sdělil Petr Toufar, předseda představenstva a ředitel polečnosti MEDICOM VIP, která už provozuje jednu kliniku plastické chirurgie v Praze.

"V příštím roce očekáváme v tuzemsku největší zájem o operace poprsí, obličeje a postavy obecně. Aktuálně jsou tyto zákroky v kurzu, a to bez ohledu na konkrétní region,“ doplnil Toufar.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).