Hlavní navigace

Mistrovství ČR 2009 ve standardních tancích

Praha 2. února 2009 - Po loňském úspěšném mistrovství v latinskoamerických tancích si Vás dovolujeme pozvat na Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2009 standardní tance, které se koná 21. 2. 2009 ve Velkém sále Paláce Lucerny, Štěpánská 61, Praha 1, předprodej vstupenek v síti Ticketpro.

Sdílet

Více než 200 párů tanečního sportu z celé České republiky všech kategorií – Junior I a II, Mládež, Dospělí a Senioři bude v sobotu 21. 2. od 10:00 hodin dopoledne do 22:00 hodin večer soutěžit ve Velkém sále Paláce Lucerna o prestižní tituly „Mistrů České republiky“.

Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: Waltz, tango, valčík, slowfox a Quickstep. O standardních tancích se všeobecně traduje, že se jedná o disciplínu, která nepodléhá změnám a jejíž vývoj byl již ukončen. Vstupem do oblasti sportu však tato disciplína získala novou dimenzi. Standardní tance nejsou jen elegantním a uhlazeným pohybem po parketě v noblesních toaletách – jsou dynamičtější, expresivnější a plné vzrušujících momentů. A to vše je umocněno nádhernou hudbou a mládím.

Souboje tanečních párů i jejich příznivců v hledišti z celé ČR určitě změní dějiště mistrovství ve vroucí kotel, ve kterém dokážou zvítězit jen ti nejlepší, ale jen jeden pár v každé kategorii se bude moci ověnčit titulem „Mistr České republiky“. Televizní pořad StarDance přilákal k obrazovkám miliony diváků, kteří objevili kouzlo tance. Kousek tohoto kouzla zažijete určitě i vy. A proto držme společně palce nejen všem našim párům, ale hlavně nádhernému tancování.

Kontakt: Jiří Ševčík, Studio Bohemia

E-mail: studiobohemia@seznam.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).