Hlavní navigace

Mikuláši se vysypal koš s dobrotami

[Tisková zpráva] (Storck, Racio) Malé dárečky, ovoce, sladkosti, vitamíny, ale i brambory a uhlí mohou děti již brzy dostat ve svých košících.

Sdílet

Do stovek domácností přijde děti navštívit svatý Mikuláš s čerty a anděly. Předvoj vánočního Ježíška tak přinese radost do dětských očí za jednu básničku nebo písničku. A co připravit dětem do balíčku letos?

Víte že: Mikuláš měl nahradit Poseidona?

Kdo je Mikuláška? Lucie párala břicha? Více o vánočních tradicích a zajímavostech najdete ve vánočním speciálu:

Žvýkací bonbony nimm2 soft v sobě spojují ovocnou karamelku se šťavnatou náplní ve čtyřech příchutích – jahoda, citron, pomeranč a třešeň. Navíc bonbonky obsahují kombinaci základních vitamínů: vitamínu C, B6 a B12 a E.

Doporučená cena nimm2 soft 90g je 22,90 Kč.

nimm2 Smilegummi děti najdou želatinové bonbonky ve 4 různých příchutích a tvarech, které v sobě krom výborné chuti skrývají také 7 základních vitaminů, a navíc mají jednu úžasnou vlastnost – z jednotlivých bonbonů se dají sestavit legrační obličeje.

Doporučená cena nimm2 Smilegummi je 19,90 Kč.

Originální receptura Toffifee v sobě skrývá jen samé dobroty: křupavý lískový oříšek v karamelu s nugátovým krémem a kapkou lahodné hořké čokolády.

Doporučená cena Toffifee Santa 216g je 99,– Kč.

Knoppers je prémiová oplatka s náplní z lahodného mléka a nugátového krému s kousky lískových oříšků, obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, mléčné a rostlinné tuky a také sacharidy, jež zabezpečí přísun energie a živin pro doplnění naší energie po celý den.

Doporučená cena Knoppers 25g je 7,90 Kč

Ve zdravém dětském jídelníčku by neměly chybět ani vitamínové tablety. Vyzkoušejte například vitaminové tablety Energit Kidz mix od společnosti Vitar, které obsahují důležité vitaminy pro správný vývoj dětského organismu

Doporučená cena za balení Energit Kidz mix s 50 tabletami je 44 Kč.

Novinkou a zároveň chutným dárečkem mohou být i Racio Veverčiny  kokosky. Složením je celozrný popcorn obalený v karamelu a kokosu. Veverčiny kokosky neobsahují alergeny, barviva ani žádná éčka a jedná se o bezlepkovou svačinku.

Doporučená cena za RACIO Veverčiny kokosky karamelové 80g je 24,90 Kč.

Jako na míru ušitý pro dětské mlsné jazýčky je nový kabátek známých chutných Medvídků od Racia. Svůj šatník Medvídci obohatili o delikátní jahodový kabátek.

Doporučená cena za RACIO Rýžové medvídky s jahodovou příchutí 35g je 20,90 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).