Hlavní navigace

Manželství jako trvalý stres

[Tisková zpráva] Nakladatelství Grada představuje knižní novinku PhDr. Tomáše Nováka. Publikace Manželství jako trvalý stres vychází v edici Psychologie pro každého.

Sdílet

Příčiny stresu mohou být různé, jednou z nich je v mnoha případech i manželství. Jsou však partnerské vztahy, které nejsou řešitelné pouhou radou. V tu chvíli přichází na řadu manželská terapie. Existují ovšem i situace, kdy se jeden z partnerů takovéto terapii podrobit nechce. Co teď?

-          Vize manželské krize
-          Problematické osobnosti ve vztazích
-          Protistresové zásady
-          Příklady z praxe

Renomovaný český autor a psycholog, PhDr. Tomáš Novák radí čtenářům, jak přistupovat ke krizovým situacím v partnerském vztahu. Jak si poradit s různými závislostmi či se specifickými povahovými rysy partnera. Vše demonstruje na praktických příkladech přímo z praxe své manželské poradny. Přejeme vám mnoho úspěchů při řešení svých manželských a partnerských problémů.

PhDr. Tomáš Novák
Autor je poradenským psychologem.Vys­tudoval FF UJEP v Brně, obor psychologie. Dlouhodobě se zabýval problémy výchovných obtíží s dětmi, náhradní rodinnou péčí, manželským a rodinným poradenstvím.Ex­terně učí i na Masarykově univerzitě, na filosofické fakultě a na fakultě sociálních studií.

www.grada.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).