Hlavní navigace

Letňany budou o víkendu patřit dětem, milovníkům hraček, her a modelářům

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 30. 9. 2010 se brány Pražského veletržního areálu v Letňanech otevřou rodičům, dětem, ale také milovníkům her, hraček a modelářům.

Sdílet

Začínají zde veletrhy FOR TOYS – veletrh hraček a her, FOR BABIES – veletrh potřeb pro děti a veletrh MODEL HOBBY.

Návštěvníky veletrhů FOR TOYS a FOR BABIES čeká přes 180 vystavovatelů, kteří představí novinky z hraček, her, hlavolamů, stolních i videoher, dětského nábytku, kojeneckých potřeb, kočárků, autosedaček a dětských sportovních potřeb. Bohatý doprovodný program veletrhů nabídne dopravní hřiště i diskotéku pro děti, EKO-ZOO a v rámci 3. Littlest Pet Shop Show vystoupí Ewa Farna.

Čtěte téma: Jak vybrat správný kočárek?

Možná si říkáte: Vybrat dobrý kočár nemůže být nic těžkého. Jenže jakmile se dostaneme do spárů prodavačů, začneme tápat a pak snadno zapomeneme na to nejdůležitější…

Doprovodný program i pro náročné

Veletrhy doplní pestrý doprovodný program pro děti i jejich rodiče. V soutěžích mohou malí návštěvníci získat řadu atraktivních cen včetně např. plyšového „kamaráda“ – křečka ZHU ZHU Pets od firmy SmartLife. V rámci veletrhů FOR TOYS a FOR BABIES proběhne i pokus o nový Český rekord – „Řetězový pád největšího počtu benefičních cihel“. Řetěz z cihel vytvoří nápis AKCE CIHLA. Pád odstartuje v sobotu ve 14 hodin letošní patronka Akce cihla herečka Ivana Chýlková. Sobotní odpoledne zpestří i autogramiáda Jana Svěráka, otce oblíbené postavy medvídka z filmu Kuky se vrací. Po celý veletrh se mohou návštěvníci potkat s oblíbenou zpěvačkou Inkou Rybářovou a televizním klaunem Rybičkou, které znáte z televizního pořadu UP Paráda.

Praktické informace pro návštěvníky

Pro návštěvníky je připraveno parkování u letiště zdarma. Snadná dostupnost areálu je podpořena blízkostí stanice metra Letňany. Samozřejmostí jsou kvalitní služby pro návštěvníky i zázemí pro kojící maminky a nejmladší návštěvníky.

Kdo se na veletrhu představí?

Největším vystavovatelem bude na veletrhu Hasbro Czech výrobce hraček a her jako jsou Monopoly, novinka Rummikub nebo Littlest Pet Shop s expozicí 1.144m2. Připraven je zde i samostatný doprovodný program společnosti. Jako další významný vystavovatel se s více než 200m2 představí ADC Blackfire Entertaiment, který uvede i novou edici karetní hry Pokémon Undanted. Přední distributor počítačových her a videoher, herních konzolí Nintendo letadel a vrtulníků Silverlit a tanků VsTank ConQuest Entertainment na veletrhu představí horké novinky Trackmania, F1 2010 a další.

Své produkty z oblasti hraček a her budou prezentovat i další významné firmy Olymptoy, Smarlife, Piatnik Praha, Legáček a Darovánek a Billard centrum. Potřeby pro děti, představí Špuntík, MALVEL, Babypoint – Hana Gergelová, firmy MAMAJA group, AUTOSEATING i Group Fashion a Dětský design a další. Více než 180 vystavovatelů je zárukou kvalitního veletrhu, který uspokojí i náročné návštěvníky.

Více informací: www.for-babies.cz/2010; www.fortoys.cz/2010; www.model-hobby.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).