Hlavní navigace

Kreativní dětský koutek v OC Šestka

[Tisková zpráva] (OC Šestka) Ačkoliv snad žádný rodič nákupy s dětmi nevyhledává, často není jiné řešení. Děti pak otráveně cupitají za rodiči, případně se zaseknou u obchodu s hračkami. No a nakoupit si s těmito malými „pomocníky“ třeba oblečení, to je nadlidský úkol (pobyt v kabince je pro děti něco jako impuls k největšímu řádění).

Sdílet

Pohodlné a příjemné řešení přinášejí hlídané dětské koutky přímo v obchodních centrech. V den svých čtvrtých narozenin, 13. 11. 2010, otevřelo dětský koutek pražské obchodní centrum Šestka – malí průzkumníci se zde mohou těšit například na velký tobogán, který děti dopraví rovnou do bazénku s kuličkami, spoustu hraček, ale také kreativní program (malování, modelování, výrobu korálků, atd.) a další. Rodiče se tak mohou v klidu věnovat nakupování, zatímco si děti užijí hrátek. 

Čtěte téma: Kdo je tady hyperaktivní?

Příčiny neznáme a někdy ani nevíme, zda je tato módní diagnóza u dítěte správná. Za chováním typickým pro syndrom ADHD se také mohou skrývat zcela jiné důvody, třeba obyčejné zlobení.

Dětské koutky patří mezi stále oblíbenější doplňkové služby nákupních center. Za nově otevřený dětský koutek v pražském obchodním centru OC Šestka rodiče zaplatí jen 34 Kč za první hodinu! Dětský koutek s mottem „Kdo si hraje nezlobí“ je navíc umístněn na praktickém místě v části s občerstvením. „Jsme velice rádi, že můžeme rodinám s dětmi nabídnout náš dětský koutek na tomto novém, praktickém místě v části s občerstvením. Navíc je provozován firmou Renata Kulesová – Dětský svět, firmou, která byla oceněná plaketou TOP Czech Quality pro rok 2010 – 2011, takže máme záruku naprosté kvality služeb,“ vysvětluje Romana Šedivá, marketingová manažerka centra a dodává: „Otevření koutku Dětský svět je prvním dokončeným projektem proměny centra, která právě probíhá. Z dalších chystaných akcí se děti (i dospělí) mohou těšit na obří skluzavku, která bude sloužit k rychlému přemístění z prvního patra do přízemí centra.“

Program dětského koutku se pravidelně obměňuje, ten aktuální je ke stažení na webových stránkách obchodního centra Šestka – www.oc-sestka.cz. Rodiče tak mohou vyrazit do centra na nákupy právě v den, kdy se v něm budou konat takové aktivity, které jejich ratolesti zajímají a baví.

Základní informace o obchodním centru Šestka:

Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně, na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu, bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27.500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi  i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická a Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).