Hlavní navigace

Konopná semínka seniorům a nemocným zdarma – pro vaši radost a úzdravu.

[Tisková zpráva] Letošní rok získala odborná společnost Konopí je lék, o.s. mimořádně kvalitní semena léčivého konopí od přátel z Legalizace.cz pro zásilky nemocným a seniorům zdarma.

Sdílet

Podmínky, za kterých semínka do vyčerpání zásob zdarma zasíláme:

Osoba starší 18 let se nejprve zaregistruje na www.konopijelek­.cz tím, že v sekci konopná apatyka-pacienti vyplní objednávkový formulář se všemi iniciálami a do posledního odstavce napíše, že vzhledem ke své nemoci žádáte zaslat na výše uvedenou adresu konopná semena. Tento vyplněný objednávkový formulář okopírujete, vložte do wordu nebo jiného textového editoru a nadepíšete Čestné prohlášení, vytiskněte, podepište a zašlete na adresu Konopná apatyka královny koloběžky první v galerii Jaroslavy Moserové v Ateliéru ALF, Bořivojova 90, 130 00 a kromě toho ještě v objednávce před vytištěním uveďte, že s konopím nebudete obchodovat. Do obálky vložíte rovněž ofrankovanou bublinkovou obálku kvůli ochraně semen s vaší adresou, kam máme semena zaslat. 

Budeme rádi, když nám v obálce rovněž písemně sdělíte:

  • Že jste si společně s alespoň třemi dospělými lidmi objednal/a vypěstování konopí a vyplníte formulář Objednávka –smlouva na www.konopijelek­.cz a tyto vyplněné objednávky nám s podpisem rovněž zašlete.
  • Že jste napsal/a poslancům a vládě protestní dopis, viz sekce Dopisy do parlamentu od pacientů na www.konopijelek­.cz a sdělíte, že žádáte vydání vyhlášky, kdy má každý dospělý člověk zaručenu absolutní beztrestnost, když ministerstvu zdravotnictví oznámí, že pěstuje a zpracovává konopí a jiné léčivé rostliny v množství menším než větším a že žádáte, aby bylo společnosti Konopí je lék vydáno 300 kg. léčivého konopí pro léčbu nemocných
  • Že byste byl ochoten/a jít k soudu dosvědčit, že se léčíte konopím.
  • Že jste řekl/a svému lékaři / lékařce, že se léčíte konopím a požádal/a o zapsání do zdravotní karty.
  • Že jste přispěl/a na sbírku Fénixovy slzy pro Ateliér ALF, číslo sbírkové účtu 229 139 510 / 0300

Zveme Vás v dubnu a květnu na happeningy Žižkovské hovínko na podporu benefičních koncertů Konopí je lék aneb Fénixovy slzy pro Ateliér ALF, turné Konopí je lék a instruktážních seminářů a pirátských konopných konzultací v Olomouckém kraji a Praze.

Více na www.konopijelek­.cz

Semínka budeme rovněž společně rozdávat na festivalu za legalizaci konopí Milion Marihuana March 8.května v Praze, který Legalizace.cz každoročně pořádá.

Více na www.legalizace.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).