Hlavní navigace

Máte dost předvánočního honění? Jděte si odpočinout na koncert

[Tisková zpráva] (CEREBRUM) Chcete-li si odpočinout od předvánočního stresu, příjemně se naladit na svátky a ještě pomoci nemocným lidem po mozkové mrtvici, vyrazte den před Štědrým dnnem na koncert.

Sdílet

Benefiční koncert pro CEREBRUM je název akce, kterou se rozhodla uspořádat Lenka Dusilová společně s jedinečným uskupením Eternal Seekers a podpořit tak CEREBRUM – Sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin.

Koncert se uskuteční 23. března 2011 od 20.00 hodin v prostorách Divadla Archa a svým výtěžkem přispěje na chod organizace CEREBUM, jejímž hlavním posláním je přispívat k porozumění problematiky poranění mozku a podporovat občany, kteří toto poranění utrpěli.

"Prostřednictvím tohoto benefičního koncertu bychom rádi rozšířili povědomí o problematice poškození mozku a také získali finanční prostředky na některé naše aktivity, mezi které patří mimo jiné Rehabilitační program a Informační a poradenský servis pro naše klienty,“ říká předsedkyně správní rady Marcela Janečková.

Koncert bude součástí osvětového Týdne osob po poranění mozku, který sdružení CEREBRUM každoročně pořádá a jehož cílem je informovat veřejnost o této problematice. Toto poranění ročně jen v České republice postihne více než 32 000 občanů a dalších 46 000 postihne cévní mozková příhoda.

Vstupenky lze od 20. prosince 2010 přímo zakoupit nebo objednat v Divadle Archa nebo v síti TicketPro. Více informací najdete na www.cerebrum2007­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).