Hlavní navigace

Inovovaný Cif Power Cream s technologií aktivní ochrany usnadní vánoční úklid a ušetří čas

[Tisková zpráva] Už po druhém použití přípravku přináší inovovaný Cif Power Cream ještě dvakrát snazší odstranění nečistot. Díky technologii na bázi organických sloučenin se na povrchu vytvoří jemný film, který aktivně zabrání opětovnému usazení špíny.

Sdílet

Ženy mají rády své domácnosti uklizené a voňavé, a to zvláště na Vánoce. Někdy ale mohou získat pocit, že přes veškeré úsilí nad nimi vyhrává mastnota, špína a vodní kámen. S inovovanými čisticími přípravky Cif Power Cream bude uklízení rychlé a pohodlné. Čističe Cif Power Cream Kuchyň (žlutý) a Cif Power Cream Koupelna (bílý) ulehčí práci a ušetří čas díky technologii aktivní ochrany, která zabraňuje následnému ulpívání nečistot, a proto již při druhém čištění odstraníte nečistoty dvakrát snadněji. Ženy si tak mohou užívat vánoční pohodu se svými blízkými.  

Cif Power Cream je ideálním pomocníkem pro ženy, které se nechtějí stát „otrokyněmi“ vlastní domácnosti, ale zároveň si potrpí na čistotu. Technologie aktivní ochrany omezuje následné usazování špíny na povrchu. Funguje v podstatě obdobně jako ochranný film prostředků používaných při čištění karoserie aut – stačí naimpregnovat povrch a nečistota na laku neulpívá.

Už po druhém použití přípravku přináší inovovaný Cif Power Cream ještě dvakrát snazší odstranění nečistot. Díky technologii na bázi organických sloučenin se na povrchu vytvoří jemný film, který aktivně zabrání opětovnému usazení špíny. Tento film pak napomáhá snížit přilnavost usazených nečistot k povrchu. Aktivní látka obsažená v čisticím prostředku se naváže na nerezový nebo smaltovaný povrch a zabrání tak kovovým iontům v započetí oxidace mastnot a olejů, které jsou díky tomu tekutější a dají se snadněji odstranit z povrchu. Uklízení tak zabere minimum času, domácnost bude zářit čistotou a volný čas můžete strávit s rodinou.  

Žlutý Cif Power Cream Kuchyň a bílý Cif Power Cream Koupelna se prodávají v praktickém balení s rozprašovačem, proto je jejich použití velmi snadné – stačí jen nastříkat, chvíli počkat a utřít vlhkou houbičkou nebo hadříkem.

Cif Power Cream Kuchyň je výborným pomocníkem v boji s mastnotou, lepkavými usazeninami a připečenými zbytky jídla. Po jeho použití se mastnota rozpouští a díky tomu se lépe odstraňuje. Špíny se tak zbavíte bez větší námahy. Sporák, digestoř či podlaha budou vypadat zase jako nové.

Cif Power Cream Koupelna poskytne vaší koupelně aktivní ochranu. Čistící prostředek důkladně odstraňuje nejodolnější koupelnové nečistoty – poradí si se zašlou špínou, mýdlovými usazeninami, znečištěnou podlahou a vodním kamenem, kterému zabrání v opětovném nárůstu. Budete tak mít dostatek času na relaxační lázeň v čisté a voňavé koupelně.    

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 122,90 Kč / 750 ml   

Unilever je jedním z největších světových dodavatelů rychloobrátkového zboží se silnými kořeny ve více než 100 zemích světa.

Hlavním posláním společnosti Unilever je vnášet do života Vitalitu. Vitalita naplňuje každodenní potřeby lidí v oblasti výživy, hygieny a péče o tělo prostřednictvím značkových výrobků, které lidem umožňují dobře se cítit, dobře vypadat a mít více ze života.

Unilever působí i v České republice, kde zaměstnává přibližně 1100 zaměstnanců. Ve svém závodě v povltavské Nelahozevsi vyrábí rostlinné tuky Rama, Flora, Rama Crème Bonjour, Hera a Perla a téměř celé portfolio značky Hellmann's. Mezi značky Unileveru dále patří i zubní pasty Signal, zmrzlina Algida, čaje Lipton, dehydratované výrobky Knorr, kosmetika Dove, Sunsilk,Timotei, Axe, Rexona, Lux nebo čističe Domestos, Cif.

Společnost Unilever již pátým rokem pečuje o své věrné spotřebitele prostřednictvím spotřebitelského programu Na Doma. Součástí programu jsou populární internetové stránky www.nadoma.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).