Hlavní navigace

HYDROBALANCE koncept – světová novinka pro omlazení kůže

[Tisková zpráva] Po aplikaci Restylane VitalTM Light dochází k rekonstrukci buněčných struktur, ke stimulaci růstu kolagenových vláken v mezibuněčných prostorách a ke zvýšené hydrataci kůže.

Doba čtení: 2 minuty

Estetičtí lékaři získali další účinnou pomůcku v boji proti příznakům stárnutí. HYDROBALANCE koncept, který využívá unikátní složení Restylane VitalTM Light, zajišťuje účinnou a dlouhodobou rejuvenaci a hydrataci pokožky. Řada Restylane VitalTM a Restylane VitalTMLight   vychází z dlouholeté tradice přípravků Restylane na bázi NASHATM  švédské firmy Q-MED. Bezpečnost a kvalita preparátů Restylane je od roku 1996 ověřena již více než 11 milióny aplikací.

Výsledky klinických studií, které dokumentují aplikaci zcela unikátního přípravku Restylane VitalTM  Light, budou prezentovány na mezinárodním kongresu EMAA 2009 v Paříži (2. – 3. 10. 2009). Přípravek nabízí zcela nový způsob ošetření v rámci estetické medicíny a korektivní dermatologie. Poprvé totiž využívá stabilizované kyseliny hyaluronové  pro rejuvenaci kůže s dlouhodobým a výrazným efektem. Restylane VitalTM Light je tudíž velmi významnou a efektní alternativou mesoterapie.

Po aplikaci Restylane VitalTM  Light dochází k rekonstrukci buněčných struktur, ke stimulaci růstu kolagenových vláken v mezibuněčných prostorách a ke zvýšené hydrataci kůže. Tím se zvyšuje elasticita kůže a dlouhotrvající efekt rejuvenace. I když lze přípravek použít na celém těle, nejvíce se hodí k ošetření jemné kůže kolem očí, citlivé oblasti kolem rtů či tenké kůže na krku. Dále se používá k ošetření kůže dekoltu či hřbetů rukou.

Hydrobalance koncept je aplikovatelný celoročně, ideálním okamžikem pro ošetření kůže je období po intenzivních pobytech na sluníčku, kdy klient využije jeho silný hydratační účinek. Ještě lepší variantou je ovšem prevence. Hydrobalance koncept skvěle připraví pleť i pro zimní období, které kůži příliš nesvědčí.    

Unikátní aplikace Restylane Injektorem zaručuje zcela přesné a jemné dávkování 10 µl přípravku v jedné dávce i na velkých plochách ošetřované kůže. Použití Restylane Injektoru je velmi komfortní pro pacienta i pro lékaře. Restylane VitalTM Light se aplikuje pouze dvakrát až třikrát v intervalech 2 až 4 týdnů, čímž se zajistí rejuvenační efekt minimálně po dobu šesti měsíců.

Restylane VitalTM a Restylane VitalTM Light již v „předpremiéře“ úspěšně  vyzkoušelo několik pracovišť v České republice, například MYCLINIC prague, LLC Ostrava, Asklepion či Esthé.