Hlavní navigace

Užijte si sobotní halloweenské saunování v aquaparku v Čestlicích

[Tisková zpráva] Sobotní večer 6. listopadu je v Aquapalace Praha nabitý akcemi. Návštěvníci si mohou užít prodloužené halloweenské saunování v Saunovém světě.

Sdílet

V rámci večera proběhne řada speciálních saunových ceremoniálů za svitu svíček a doprovodu relaxační hudby. Prohřát se v jedné ze dvanácti saun a odpočinout si ve vířivce nebo v římských lázních můžete od 20.00 hodin do 23:30 hodin. Připraveno je i speciální vstupné 350,– Kč. 

K tématu: Saunování: horko, které léčí 

Saunování má hned několik předností. Kdo se nemusí bát, že se mu krev v sauně uvaří? 

Ibiza party ve Vodním světě

Vodní svět zase roztančí přední česká DJ LayDee Jane v doprovodu DJ Madmana, taneční skupiny JAD v čele s Yemim na Ibiza party. Atmosféru letních party dokreslí barmanská show předních českých barmanů a ochutnávky koktejlů. Ibiza party začíná již v 19 hodin a končí ve 23.30 hodin. Připravena je i řada soutěží o hodnotné ceny.

Do Aquaparku pohodlně a zdarma

Snadno a rychle se k nám dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace­.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).