Hlavní navigace

Fresh Hello z brazilských pomerančů

[Tisková zpráva] Hello 100% čerstvá pomerančová šťáva je unikátním zdrojem cenných látek, jako jsou antioxidanty, minerály a stopové prvky.

Sdílet

Také už jste definitivně vyměnily sandály za kozačky, trička za svetříky a přemýšlíte jak nejlépe vyzrát nad lezavým počasím? Říkáte si, chtělo by to nějaké sluníčko nebo vitamíny. V tom případě je pro vás naprosto ideálním řešením ovocná novinka Hello z čerstvě lisovaných pomerančů. S nápojem „100% čerstvá pomerančová šťáva“ si dopřejete jednak spoustu zdraví prospěšných látek a také ochutnáte šťavnatou, plnou chuť brazilských pomerančů.

  • Hello 100% čerstvá pomerančová šťáva je unikátním zdrojem cenných látek, jako jsou antioxidanty, minerály a stopové prvky. Přesně to naše tělo každý den potřebuje a ve studených měsících obzvlášť. Antioxidanty zpomalují proces stárnutí a současně pomáhají chránit organismus proti zhoubným a srdečním chorobám.
  • Tato pomerančová šťáva neobsahuje chemické konzervanty ani barviva a díky rychlému a šetrnému způsobu zpracování pomocí nejmodernějších technologií si po naplnění uchovává svoji charakteristickou vůni.
  • Díky způsobu plnění a kvalitě obalu Tetra Prisma Aseptic má HELLO 100% čerstvá pomerančová šťáva garantovanou trvanlivost 1 rok.

Doporučená cena: 39 Kč

Fresh vs. koncentrát

Hello 100% čerstvá pomerančová šťáva chutná stejně skvěle, jako kdybyste si doma sami vymačkali šťavnatý brazilský pomeranč. Právě tím se liší nová čerstvě lisovaná pomerančová šťáva od běžných džusů, které jsou vyráběny ředěním ovocných koncentrátů.

100% Fresh šťáva nebo-li NFC (not from concentrate) se vyrábí tak, že se pomeranče nejdříve zbaví kůry a pak se v místě sklizně, tedy v Brazílii, vylisují, poté se přepraví chlazená vylisovaná šťáva až na místo určení v Evropě. Tato šťáva se pak rovnou stáčí do připravených obalů. U většiny běžných ovocných džusů proces funguje jinak. Nejprve se z lisované šťávy odstraňuje část vody a aromat, které se později, po dopravě na místo plnění, zpět do koncentrátu dodávají.

Zajímavosti o pomerančích…

Pomeranč – je vynikajícím zdrojem vitamínu C, také obsahuje vitamín B1, kyselinu listovou a pektin, který pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Hlavní funkcí vitamínu C je vytvářet kolagen, který je nezbytný pro zdravou pokožku.  Zároveň pomáhá tělu bránit se proti bakteriálním infekcím.

O společnosti Linea Nivnice, a.s.,

Akciová společnost Linea Nivnice patří k největším výrobcům nealkoholických nápojů v České republice. Nosným programem firmy je od roku 1995 řada ovocných šťáv, nápojů a nektarů v obalech od firmy Tetra Pak a vlajkovou lodí mezi jejími produkty je řada nápojů značky Hello. Ta byla na podzim letošního roku rozšířena o dva nové výrobky – 100% čerstvou jablečnou šťávu a Smoothie.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).