Hlavní navigace

Finalistkám CORNY Linea Miss Aerobik ČR 2009 začínají intenzivní přípravy na finále

[Tisková zpráva] Praha - Soutěž CORNY Linea Miss Aerobik 2009 již zná třináct svých finalistek. Která z nich ale dosáhne až na korunku královny, a které dívky se do užšího kruhu vítězek neprobojují? O tom částečně rozhodne i průběh soustředění – to bylo zahájeno ve čtvrtek 25. 6. ve fitness centru World Class v Praze.

Sdílet

Kandidátky na prestižní titul přišly podpořit i úspěšné kolegyně z jiných soutěží – Bára Kolářová a Lucie Váchová. Došlo dokonce na velký „dívčí“ výkonnostní test, do kterého se pod vedením olympionika Jakuba Hanáka zapojily i hostující krásky.

Čtvrteční neformální setkání ve World Class se uskutečnilo při příležitosti zahájení soustředění pro finalistky Miss Aerobik České republiky 2009. Přímo ve fitness centru dívky čekalo příjemné překvapení, štěstí jim totiž přišly popřát jejich již úspěšné kolegyně z jiných soutěží krásy. Bára Kolářová a Lucie Váchová ale rozhodně nepřišly pouze „na koukanou“. Měly dostatek odvahy i na to, aby vzájemně změřily své síly na veslovacím stroji – cenné rady jim přitom předával stříbrný olympionik z Athén, veslař Jaku b Hanák. Obě „missky“ se shodou okolností 12 let věnovaly gymnastice, proto dívkám popřály pevnou vůli a odhodlání. Připomněly, že sport nepodporuje jen dobrou kondici, ale především pomáhá našemu zdraví. „Trénink na veslařském trenažéru byl skvělý, moc jsem si to užila, trochu jsem finalistkám Miss Aerobik připravený program soustředění záviděla,“ pochvaluje si s úsměvem Lucie Váchová, Miss ČR 2003.

Soutěžící dívky poté absolvovaly ještě test ve fitness s trenérem World Class Vláďou Korbelem. Na související tiskové konferenci si také před zraky novinářů vylosovaly svá soutěžní čísla. Tím pro ně ale náročný program rozhodně neskončil! Na řadě byl ještě styling a focení portrétů v salónu X-Style Beauty, kde bylo pořízeno také skupinové foto v plavkách. Večer pak dívky navštívily Kliniku Santé, kde pro ně byly připraveny přednášky o fyzioterapii, rehabilitaci a kosmetologii.

Na všechny soutěžící čeká ještě mnoho rad odborníků z oblasti modelingu, aerobiku a zdravé výživy. Bez zajímavosti jistě není také to, že do velkého televizního finále na podzim se nakonec probojuje pouze deset dívek. Tři z nich budou tedy soutěž ještě během léta muset opustit. Které dívky se nakonec nezúčastní finálového večera, si zatím můžeme pouze tipovat. Příležitosti k rozvoji mají každopádně všechny stejně bohaté. „Do televizního finále mají dívky před sebou velký kus cesty, proto intenzivní přípravy začínají již nyní. Na podzim připravujeme akci pro veřejnost, která se pod názvem „MISS AEROBIK DAY“ uskuteční začátkem září v O2 Žlutých lázních. Přátelé a příznivci Miss Aerobik se tak s námi budou moci přijít pobavit, užít si den plný zábavy a pohybu a především podpořit naše finalistky,“ doplňuje Jitka Mikolášová, výkonná ředitelka soutěže Miss Aerobik 2009.

Ideál ženské krásy se neustále proměňuje. V dnešní době již naštěstí začíná ustupovat trend nezdravě vyhublých modelek, a to se projevuje i na podobě moderních soutěží krásy. Průkopníkem v této oblasti je právě projekt Miss Aerobik, který staví na myšlence, že krása bez zdravého životního stylu a pohybu není ta pravá. Při pohledu na energické, zdravé a přitom štíhlé finalistky nezbývá, než tomu dát za pravdu!
www.missaerobik­.czwww.corny.cz

Pro více informací kontaktujte: LenkaJanáčová Public Relations
lenka@conpro.cz
GSM: +420 774 303 580
ConPro, s.r.o., Karlínské nám. 6, Praha 8

Generální partner Miss Aerobik České republiky 2009:

Partneři Miss Aerobik 2009: L’ORÉAL PROFESSIONNEL, Natland Group, TOP HOTELS GROUP a.s.,
Havel&Holásek, X-STYLE Beauty, hl. m. Praha, MATRIX, USA Pro, Klinika Santé

Partnerská spolupráce: World Class, FITNESS CENTER, Club Hotel Praha Průhonice, Hotel Břízky, Jablonec nad Nisou, Soho Restaurant, Rowline, Barbie, FACE Academy Czech, Český svaz aerobiku

Mediální partneři Miss Aerobik 2009: BOOMtv.cz, sportovninoviny.cz, aerobic.cz, Dieta, Fitstyl, Yellow,
TV Pohoda

Podporujeme: Adrenalin bez bariér, Real Top Praha, Nadace Leontinka.

Kontaktní informace

Zadavatel
ConPro, s.r.o.

Kontaktní osoba
Barbora Kunclová

Pozice
Office Manager

E-mail
barbora@conpro.cz

Telefon
+420 774 303 038

Internet
http://www.con­pro.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).