Hlavní navigace

Film HOME ukáže, jak ničíme Zemi

[Tisková zpráva] Ve SVĚTOVÝ DEN ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, se HOME stane PRVNÍM filmem, který bude zároveň uveden ve VŠECH médiích (kino, TV, DVD a internet) a na 5 KONTINENTECH.

Sdílet

Tento jedinečný projekt světoznámého fotografa YANNA ARTHUSE-BERTRANDA, jehož výstava fotografií nazvaná Země krásná neznámá se uskutečnila mimo jiné i v Praze, si klade za cíl oslovit co nejvíce obyvatel Země a přimět je uvědomit si, jaký dopad má naše jednání na planetu.

HOME nám ukáže, jak je Země krásná, ale jak ji také ničíme. A také nám ukáže všechny ty divy, které můžeme stále ještě zachovat. Vždyť nám stále zbývá polovina lesů, stejně tak 3/4 savců, oceány skrývají velké množství fascinujících a neznámých druhů rostlin a zvířat, 2/3 naší zemědělské půdy jsou stále produktivní a schopné nakrmit miliardy lidí.

„My všichni musíme přispět – kdykoliv a jakkoliv můžeme. I když je to jen výměna žárovek, recyklace odpadu nebo si jen více hledět toho, co nakupujeme, je to ohromný krok.“ Luc Besson (producent Home)

Hlavním světovým sponzorem filmu HOME je společnost PPR vedená François-Henri Pinaultem (manželem Salmy Hayek), která vlastní světové módní značky, mezi nimi i značku PUMA, kterou na českém trhu zastupujeme.

Distributorem pro ČR je společnost SPI-film.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).