Hlavní navigace

Festival zdravého jídla

[Tisková zpráva] Festival zdravého jídla je iniciativou, která podporuje zdravý životní styl.

Sdílet

Jste tím co jíte

Zdravý životní styl znamena cítit se fit. A chcete-li se stát skutečně fit, zdravá výživa je základ.
Původ surovin, jejich příprava a kombinace, to vše přispívá ke zdravé stravě.

Zdraví, chuť, štěstí, výkon

Šéfkuchaři zúčastněných restaurací Vám nabízejí příležitost vyzkoušet si, že i zdravé jídlo může být velmi chutné. Zúčastněné Bio obchody zase dávají možnost, jak získanou inspiraci využít při vlastním vaření.

Zdravá strava Vám přináší dobrý pocit a zvýší Váš výkon. Lepší výkon dodá nám všem uspokojení a tak se vlastně může nastartovat pozitivní životní cyklus.

Čtěte téma: Jak vzniká bio hovězí – cesta masa od býka po steak

Nemůžete si představit život bez pořádného kusu masa? Já taky ne. Nejraději mám propečený steak. Proto jsem se vydala na farmu, abych se dozvěděla, jak žije dobytek před tím, než skončí v mém žaludku. Při své cestě jsem nevynechala ani jatka.

Zkusit, zažít, užít si

Všichni účastníci Volkswagen Maraton víkendu najdou ve svých účastnických taškách letošní vydání průvodce Festivalu zdravého jídla 2010. Průvodce nabízí více jak 20 restaurací a bio obchodů včetně všech detailů. Navíc obsahuje některé užitečné tipy a …24 slevových kupónů, které můžete uplatnit jak v restauracích tak v bio obchodech. Ačkoliv na zdraví se šetřit nemá, veříme, že tato forma slev Vás určitě přesvědčí, abyste přišli ochutnat.

Expo a konference

Tým Festivalu zdravého jídla bude propagovat festival také v průběhu výstavy Prague Marathon Expo, která se koná v Incheba Expo, Areál Výstaviště, Průmyslový palác, Praze 7 – Holešovicích, od 6.-8.května 2010.

Oficiální výživový poradce, atlet, ale také autor DietaGIFT, Luca Speciani, se během Prague Maraton Sport Expo bude znovu věnovat tématům spojeným se zdravou výživou. Přednášky vrámci konference jsou zdarma a nabízejí odborný příspěvek ke všeobecnému povědomí společnosti o zdravé stravě.

Konference se koná 7. a 8. května ve Střední hale Průmyslového paláce v Incheba Expo a její program je následující:
 – Pátek 07–05–2010
14:00 – 15:00: Energetické doplňky během závodu: ano nebo ne?
 – Sobota 08–05–2010
10:15 – 11:15: Jakou dietu zvolit před závodem?
14:30 – 15:10: Výživa pro vytrvalostní bĕzce v každodenním životĕ.
Nevájte a přijďte i se svými přáteli – vstup je zdarma. Luca Speciani rád odpoví na všechny Vaše dotazy.

Čtěte téma: Superkompenzační dieta není pro každého

Tři dny se vyhýbat všemu sladkému, jak to jen jde, a pak si ho naopak pěkně dopřát. To není další bláznivá dieta na hubnutí. Komu je určená a co od ní očekávat?

Společné úsilí

Spojení mezi Mezinárodním pražkým maratonem a jeho podpora dokazuje, že žít zdravě přináší výsledky ve sportu. Nicméně doporučuje všem, aby se k našemu společnému úsilí připojili a podali maximální výkon i v každodenním životě. Široká podpora této iniciativy přispěje k aktivnější společnosti, ale především k Vaší vlastní spokojenosti.

Festival zdravého jídla: info@healthfo­odfestival.com / www.festivalzdra­vehojidla.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).