Hlavní navigace

Ekologická móda inspiraci přináší firma Quelle

[Tisková zpráva] Praha - „Bio“ už dávno není pouhý trend. Bio je životní styl, přístup k životu vlastnímu stejně jako k životu ostatních. Ať již těch, kteří jsou zapojeni do samotného výrobního procesu nebo těch, kteří stejně jako vy chtějí dýchat lepší vzduch, pít čistší vodu a zachovat naši planetu obyvatelnou pro další generace.

Sdílet

Společnost Quelle se boje za lepší, ekologičtější život přidala jednak prodejem modelů z bavlny označené přívlastkem „bio“ či „ekologická“, jednak zapojením do projektu „Cotton made in Africa“. Pěstování bavlny totiž poskytuje obživu více než dvaceti milionům Afričanů; projekt si klade za cíl zajistit pro ně lepší konkurenceschopnost na trhu a odběr za garantované ceny. Zapojte se i vy – nákupem zboží z ekologické bavlny na stránkách www.quelle.cz!

Na chladnější letní dny se hodí lehké dlouhé kalhoty a bundička na přehození přes ramena, až se u večerní sklenky vína na zahrádce trochu ochladí. Přírodní materiály jsou v tomto případě samozřejmostí!

Kalhoty, od 1.299 Kč, 100% tencel, bunda, od 1.599 Kč, 100% tencel, tričko, od 599 Kč, 100% bio bavlna, vše Quelle.

Tričko v nabídce také v přírodní barvě.

Kombinace bílé barvy, léta a opálení, to je klasika. Přidejte přírodní bavlnu, volný střih, úzká ramínka a jemné zdobení okolo výstřihu a máte nejoblíbenější kousek vašeho letního šatníku!

Top, od 499 Kč, 100% africká bavlna, Quelle.

Jemně zdobená halenka z lehounkého materiálu je velmi vzdušná a díky tomu se vám bude příjemně nosit i v teplých dnech. Hodí se do práce, na procházku i na večerní posezení.

Halenka, od 799 Kč, 100% ekologická bavlna, Quelle.

V nabídce také v šedohnědé a bílé barvě.

Malé slečny se chtějí zpravidla alespoň trochu podobat mamince – ideální příležitost mají v tomto bavlněném tričku ve vzhledu tuniky!

Dívčí tunika, od 399 Kč, 100% ekologická bavlna, Quelle.

Folklorní motivy jsou velmi populární. Kdo se nechce pouštět do velké extravagance, ale přesto chce mít ve svém šatníku i tento trendy styl, může sáhnout po tričku s květinovou výšivkou okolo výstřihu. Ideální je s džínami nebo dlouhou volánovou sukní!

Tričko, od 599 Kč, 100% africká bavlna, Quelle.

Která maminka by nechtěla pro svoje dítě to nejlepší? V oblékání jednoznačně platí, že to nejlepší je pohodlné, příjemné a zároveň vkusné. Všechny tyto podmínky 100% splňuje dívčí souprava skládající se z legín a roztomilých šatiček.

Souprava, od 599 Kč, 100% bio bavlna, Quelle.

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

Radka Dokulilová
Public Relations

ConPro, s.r.o.
email: radka@conpro.cz
Tel.: + 420 222 310 050
GSM: + 420 774 303 039

Tiskové zprávy a fotografie produktů společnosti Quelle v tiskové kvalitě najdete na:
http://extranet­.conpro.cz
jméno: media, heslo: media

Nezapomeňte na Press centrum společnosti Quelle:
http://press.qu­elle.cz
zde jsou vám po registraci k dispozici informace o firmě, módní inspirace a on-line katalogy.

Kontaktní informace

Zadavatel
ConPro, s.r.o.

Kontaktní osoba
Barbora Kunclová

Pozice
Office Manager

E-mail
barbora@conpro.cz

Telefon
+420 774 303 038

Internet
http://www.con­pro.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).