Hlavní navigace

Cyklománie deníku Sport startuje

Deník Sport odstartuje v pátek 3. dubna nový projekt Cyklománie, v rámci kterého získá každý čtenář v průběhu dubna zdarma celkem 8 cykloatlasů.

Sdílet

 Deník Sport přichystal pro všechny příznivce jízdy na kole na letošní jaro unikátní projekt Cyklománie. V rámci něj budou po tři dubnové pátky společně se Sport magazínem vycházet zdarma cykloatlasy celkem 6 oblastí (Český ráj a Podkrkonoší, Moravský kras, Křivoklátsko, Žďárské vrchy, Šumava a Povydří, Beskydy). Mimo to budou v deníku Sport po celý duben vycházet speciální cyklopřílohy s radami a tipy pro cyklisty, reportážemi z cyklostezek či rozhovory se slavnými bikery.

Cykománii zároveň doplňuje velká třítýdenní čtenářská soutěž. V rámci ní mohou soutěžící získat každý den multibalení nealkoholického piva a 10 cyklomap. Na závěr každého týdne proběhne finálová soutěž o horské kolo.

Deník Sport, založený v roce 1953, je jediný celostátní deník zaměřený na aktuální sportovní dění. Vychází od pondělí do soboty, v pátek spolu je spolu s ním distribuován suplement Sport magazín se sportovním televizním programem na celý týden.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).