Hlavní navigace

Corny Linea generálním partnerem Miss Aerobik České republiky 2009

[Tisková zpráva] Energii bez výčitek dodají soutěžícím Miss Aerobik ČR 2009 nové cereální tyčinky CORNY Linea. Tato značka se dnešním dnem stává oficiálním generálním partnerem nového ročníku soutěže.

Sdílet

Jitka Mikolášová, výkonná ředitelka pořádající Miss Aerobik a.s., charakterizuje spoluprácí slovy: „Díky silnému partnerovi projekt dále naplňuje svou vizi a propojením krásy a sportu podněcuje ke zdravému způsobu života. Generální partner propůjčil pro letošní ročník 2009 soutěži i své jméno – CORNY Linea Miss Aerobik České republiky.“

„Značka CORNY Linea se dlouhodobě profiluje ve spojení s aerobikem a fitness. Jsem přesvědčen, že partnerství s novou podobou soutěže Miss Aerobik České republiky je tím správným, strategickým krokem,“ komentuje partnerství Pavel Herman, vice-prezident společnosti Hero pro střední a východní Evropu, pod kterou značka CORNY Linea spadá.

Tyčinky CORNY Linea jsou bez přidaného cukru, plné chuti a energie a díky tomu se staly skvělým doplňkem jídelníčku soutěžících dívek. „CORNY Linea i Miss Aerobik představují ideální spojení, protože oslovují ženy, které pečují o svůj vzhled a správnou životosprávu. Tyčinky CORNY Linea jsou bez přidaného cukru, mají jen 68 Kcal a přitom si zachovávají vynikající chuť. Všem ženám pomáhají udržovat štíhlou linii a vypadat skvěle,“ dodává ke spolupráci Jiří Zedek, Marketing Manager společnosti Hero Czech.

Již během semifinálových kol, která se uskuteční 6. 6. 2009 v Praze-Průhonicích pro hlavní kategorii Miss a Miss Junior a 13. 6. 2009 na Kladně pro dětské kategorie, budou moci soutěžící i jejich fandové ochutnat některou z výborných příchutí výrobků. CORNY Linea je určena těm, kteří milují chuť jogurtu, křupavé oříšky, višně v jogurtu, mléčnou nebo bílou čokoládu a současně myslí na svou štíhlou linii, zdraví a dobrou kondici.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).