Hlavní navigace

COMPEED® - špičková léčba vlhkým hojením

Klinická studie říká: COMPEED® náplast na opary poskytuje srovnatelnou účinnost hojení oparu jako acyklovir 5% krém. Navíc přináší řadu dalších výhod, které ji odlišují od ostatních léčebných postupů.

Sdílet

Hydrokoloidní náplasti COMPEED® jsou založeny na stejné léčebné metodě jakou využívá špičková moderní medicína – vlhkém hojení. Odborníci považují vlhké hojení za převratnou metodu léčby kůže 21. století. Je rychlejší a účinnější než léčba suchým krytím ran. Metoda vlhkého hojení se tak pro své přednosti používá nejen v královské disciplíně medicíny chirurgii, ale i při léčbě dermatologických onemocnění.

„Vlhké hojení je moderní způsob léčby. Kůže má ve vlhkém prostředí lepší podmínky uzavírat ránu, nevytváří strup, regeneruje rychleji než při suchém krytí ran a zamezuje vzniku jizev“, vysvětluje MUDr. Iva Obstová z Dermatovene­rologické kliniky 3. Fakultní nemocnice Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a Ústavu estetické medicíny v Praze.

Hydrokoloidní náplasti COMPEED® znamenají průlom v ošetření ran
a oparů, protože poskytují vlhké prostředí pro hojení kůže, ať už je to citlivá pokožka obličeje či namáhaná kůže na nohou. Navíc jsou diskrétní
a téměř neviditelné.

OPARY – 7× výhoda

Značka COMPEED® přináší zcela revoluční způsob léčby oparů. Ultratenká a velmi přilnavá náplast využívá technologii Hydrokoloid – 075. Přináší sedm výhod v léčbě a řeší problémy, které pacienty nejvíce obtěžují – 1. hojí rychle, 2. okamžitě opar skryje, 3. ulevuje od bolesti, 4. zmírňuje zarudnutí a otok, 5. zmírňuje pocity brnění, svědění a pálení, 6. zmírňuje tvorbu puchýřků a zamezuje tvorbu strupu, 7. snižuje riziko kontaminace z rány.

Jak ukázala klinická studie, zpracovaná odborníky z Dánska, Francie a USA, srovnávající hydrokoloidní náplast na opary s antivirovým krémem, náplast poskytuje stejně rychlou a účinnou léčbu oparu jako antivirový krém (acyklovir 5%). Současně poskytuje další výhody a to především okamžité skrytí oparu, což zvyšuje společenský komfort po dobu hojení, ochranu postiženého místa před bakteriemi a vysycháním, zabránění dalšímu šíření virů a hojení bez tvorby bolestivých strupů, uvádí se ve studii.

„Běžný antivirový krém je účinný jen ve velmi časném stádiu oparu, které mnozí přehlédnou. Jakmile se opar na kůži vytvoří, virus ustupuje zpět do těla a acyklovir ho již nezasáhne. Hydrokoloidní náplast účinkuje na principu vlhkého hojení a podporuje vlastní hojivé mechanismy kůže.

Náplast vytváří na oparu ochrannou bariéru, přes kterou virus nemůže proniknout ven a tím snižuje riziko, že se opar přenese na dalšího člověka či jiné části vlastního těla.“, objasňuje rozdíly MUDr. Obstová.

Opar se pod COMPEED® TOTAL CARETM náplastí stává téměř neviditelný. Náplast umožňuje běžnou hygienu, protože odpuzuje vodu i bakterie. Ženy ocení, že přes ni mohou nanášet make up a rtěnku a tím prožít celý proces vlhkého hojení bez bolesti a společenského omezení.

MUDr. Obstová vysvětluje: „Herpetickým virem, který způsobuje vznik oparu, je u nás zasaženo téměř osmdesát procent populace, nákazu získáme většinou již v dětství a tento virus nelze z těla vyloučit. V průběhu života se opar objevuje nečekaně např. při oslabení organismu, stresu nebo únavě.“

PROFESIONÁLNÍ PÉČE O NOHY

Hydrokoloidní náplasti COMPEED® efektivně ošetří namáhaná místa našich nohou. Módní trend pro léto 2009 diktuje boty na vysokém podpatku a páskové sandály. Nepříjemné následky jako jsou puchýře a otlaky nám mohou zkalit vzpomínky na procházku v nových střevíčkách. Ani při sportování a chození po horách se nechceme nechat zastavit bolestí nohou.

OTLAKY A PUCHÝŘE

COMPEED® hydrokoloidní náplasti na otlaky a puchýře přinášejí úlevu. Díky nim prožijeme bez bolesti, tření a tlaku celý den. Technologie vlhkého hojení zajistí přirozenou regeneraci kůže, navíc vzhledem k propracovanému tvaru, se zkosenými hranami, náplasti dobře drží na místě a neshrnují se. Jsou voděodolné, a proto se s nimi můžeme sprchovat. Jsou hypoalergenní a mohou se nosit i několik dní.

KUŘÍ OKA

Kuří oka nám dokážou obzvláště dlouhodobě znepříjemnit chůzi či omezit naše sportovní aktivity. Opakovaný tlak a tření v jednom místě způsobuje zvýšenou tvorbu buněk a odumřelé buňky jsou potom stlačovány do hlubších vrstev kůže. COMPEED® hydrokoloidní náplast na kuří oka okamžitě odstraňuje bolest a tlak, zvláčňuje a zjemňuje zrohovatělou kůži. Technologie vlhkého hojení zajišťuje kompletní regeneraci bez vnějších zásahů během několika týdnů.

Hydrokoloidní náplast COMPEED® je jako naše druhá kůže do doby, než se naše vlastní zhojí a umožní nám věnovat se všem aktivitám bez omezení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).