Hlavní navigace

CODA – COSMETIC DESIGN AWARDS – SOUTĚŽ O 100.000 KČ NA VELETRHU BEAUTY STYL 2009

[Tisková zpráva] Necelý měsíc zbývá do uzavření přihlášek do soutěže CODA – COSMETICS DESIGN AWARDS. V termínu 8. – 10. října 2009 proběhne mezinárodní veletrh kosmetiky, estetiky, kadeřnictví, nehtového designu, bižuterie a módních doplňků – BEAUTY STYL 2009 v PVA Letňany, který přivítá všechny milovníky krásy fyzické i duševní.

Sdílet

V rámci tohoto veletrhu vyhlašuje organizátor akce, společnost Terinvest, spol. s r.o., soutěž s názvem CODA – COSMETICS DESIGN AWARDS. Soutěž proběhne ve dvou kategoriích – NAIL ART a MAKE UP ART ve dnech 9. – 10. října. U kategorie Make up art je nutné předem zaslat fotografie modelky před a po nalíčení. U Nail art stačí registrace.
Výherce každé kategorie obdrží neuvěřitelných 100.000 Kč! Informace k soutěži včetně přihláškové dokumentace jsou k dispozici na oficiálních stránkách veletrhu www.beautystyl.cz

Předsedkyní poroty v soutěži Make up artu je Veronika Dědková, přední česká vizážistka. Další významnou osobou ve světě make up artu je bezesporu vizážista Kája Pavlíček, který bude dalším ze členů poroty. Soutěž bude moderovat MISS České republiky, Jana Doležalová. Do čela poroty v kategorii Nail art zasedne Stanislava Langmajerová, držitelka titulu mistryně v nail artu pro ČR a SR.

Partnery soutěže CODA v kategorii MAKE UP ART jsou společnosti Estée Lauder a Bobbi Brown. Pro každého ze semifinalistů a finalistů soutěže jsou připraveny kosmetické balíčky těchto prestižních značek.
Pro návštěvníky veletrhu je připraven další zajímavý doprovodný program, soutěže a mnoho dalšího.

Souběžně s veletrhem BEAUTY STYL budou probíhat následující akce:
WELLNESS BALNEA – 5. mezinárodní veletrh wellness, vybavení, zdravotnické a rehabilitační techniky, regenerace a lázeňství
HARMONIE – 14. mezinárodní veletrh zdravé výživy, biopotravin a potravinových doplňků 
FITNESS EXPO – výstava fitness, posilovacích strojů, doplňků a sportovní výživy 

Více informací k jednotlivým veletrhům naleznete na www.terinvest.com.

V případě zájmu o spolupráci nebo informace, prosím, kontaktujte:
LenkaJanáčová, 
Public Relations
ConPro, s.r.o., Karlínské nám. 6, Praha 8
lenka@conpro.cz
GSM.: + 420 774 303 580


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).