Hlavní navigace

Chcete se dozvědět víc o energii a úsporách?

[Tisková zpráva] (Energy Centre České Budějovice) Každý, kdo se chce dozvědět víc o nízkoenergetických domech, úsporách energií, obnovitelných zdrojích a podobně, má šanci, pokud zamíří na bezplatný kurz o energiích.

Sdílet

Občanské sdružení Energy Centre České Budějovice pořádá v březnu a dubnu základní vzdělávací kurz pro energetické poradce. Kurz je pro účastníky bezplatný, projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Účastníci kurzu budou podrobně seznámeni s tématy týkajícími se úspor energií, energetiky staveb, nízkoenergetických a pasivních domů, vytápění, větrání, ale i obnovitelných zdrojů energie a dotací.

Zájemci se dozví i o feng-shui energiích

V 50 vyučovacích hodinách zazní také netradiční prezentace jako je téma feng-shui a bydlení, komunikace se zákazníkem v energetickém poradenství a podobně. Po absolvování kurzu by jeho účastníci měli být schopni poskytovat základní energetické poradenství a kurz by mohl být vhodným odrazovým můstkem k dalšímu vzdělávání.

Kurz se koná ve dnech 22. až 24. března a 5. až 7. dubna 2011. Zájemci se mohou hlásit mailem nebo faxem, přihláška ke stažení je na www.eccb.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).