Hlavní navigace

Česká služba pro cestovatele OnTheRoad.to uzavřela dohodu o partnerství se Spotted by Locals

[Tisková zpráva] Praha - OnTheRoad.to potěšeně oznamuje uzavření dohody o partnerství s Amsterdamským Spotted by Locals, moderním online cestovním průvodcem. Tato spolupráce byla uzavřena za účelem zlepšení celkového uživatelského zážitku ze služby OnTheRoad.

Sdílet

www.Spottedby­Locals.com je série 21 blogů z jednotlivých Evropských velkoměst, které nabízejí modernímu cestovateli možnost využít tipů od opravdových ´domorodců´, kteří milují své město a rádi se o svou lásku podělí s ´cizáky´.

OnTheRoad Vás spojí s opravdovými domorodci 21 Evropských velkoměst

OnTheRoad věří, že spolupráce se Spotted by Locals umožní jejich uživatelům prožít čas strávený v cízím městě jako ve vlastním. Uživatelé budou mít možnost objevit místa, o kterých se v běžném průvodci nejspíše nedočtou.

Michaela Romanová, marketingová ředitelka pro OnTheRoad doplňuje: „Věříme, že tyto pravidelně aktualizované tipy přijdou našim uživatelům vhod. Nenásilným způsobem doplňují běžné knižní průvodce a dávají tak cestovateli možnost prožít tu pravou atmosféru pulzujícího města.

Uživatel nebude nikým a ničím otravován. Jednoduše pokud si ve svém cestovatelském deníku zaznačí jedno z měst Spotted by Locals, objeví se mu přímý odkaz na aktuální tipy.

O Spotted by Locals

Spotted by Locals bylo založeno v roce 2008 zanícenými cestovateli (a manželi) Sanne a Bartem van Poll. SpottebyLocals.com spustilo 21 blogů z 21 Evropských měst a v současné době do nich přispívá 110 místních blogerů. Spotted by Locals nedávno získalo ocenění Mashable Open Web Award za nejlepší cestovatelskou webovou stránku and ocenění Lonely Planet z kategorie za nejlepší cestovateslký blog.

O OnTheRoad

www.OnTheRoad.to je bezplatná služba pro cestovatele, která umožňuje sdílet zážitky z cest a být v kontaktu s přáteli a celou rodinou. Největší důraz je kladen na jednoduchost. Uživatel se nemusí učit nic nového, aby mohl začít používat službu OnTheRoad již dnes. Každý cestovatelský deník je přístupný přes webové rozhraní, email či chytrou telefonní aplikaci.

Kontaktní informace

Zadavatel
Michaela Romanová

Kontaktní osoba
Michaela Romanová

Pozice
Marketingová ředitelka

E-mail
michaela@ontheroad.to

Telefon
US: +1 (425) 614 – 5963

Internet
http://www.on­theroad.to

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).