Hlavní navigace

Brumíkova lyžařská akademie

[Tisková zpráva] (Kraft Foods) Brumík podporuje moderní metody výuky lyžování dětí ve spolupráci s Asociací profesionálních učitelů lyžování.

Sdílet

Chystáte se letos s dětmi na hory a necítíte se na to, abyste děti sami učili lyžovat? Svěřte své ratolesti do rukou profesionálů a zapište je do Brumíkovy lyžařské akademie. Na děti zde čekají zkušení instruktoři proškolení Asociací profesionálních učitelů lyžování speciálně pro lyžařský výcvik dětí.

Nebude chybět ani zábavný medvídek Brumík, spousta her a zimních radovánek. Brumíkova lyžařská akademie probíhá od začátku prosince do Velikonoc příštího roku ve střediscích Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Harrachov, Dolní Morava, Bílá v Beskydech nebo Monínec. Další informace najdete na www.brumik.cz.

Dobré základy lyžování

Někteří z rodičů se počítají mezi dobré lyžaře, jiní jsou s hodnocením svých lyžařských kvalit opatrnější. Svěřit proto výuku lyžování vlastních dětí do rukou zkušených instruktorů je z pohledu rodičů-nelyžařů logickým krokem. Výuka lyžování ovšem není jen o tom, zda umí „vyučující“ kvalitně lyžovat. Další důležitou součástí výuky je také osobní přístup k dětem samotným.

Všem rodičům, ať už lyžařům nebo nelyžařům, tedy jistě pomůže Brumíkova lyžařská akademie, jejíž výuka se zaměřuje jednak na lyžařské dovednosti a zároveň klade důraz na individuální přístup právě k dětem. Brumíkova akademie vznikla před třemi lety ve spolupráci s lyžařskou školou Classic, která má již dlouholeté zkušenosti.

Navíc se letos do projektu zapojilo dalších 5 lyžařských škol. Všichni lektoři, kteří se budou dětem v akademii věnovat, letos prošli novou certifikací Asociace profesionálních učitelů lyžování (APUL) se zaměřením právě na výcvik dětí. Tato certifikace se opírá o odbornou metodiku zdůrazňující výuku s ohledem na psychomotorický vývoj dětí. Brumíkovi instruktoři tak budou učit vaše děti správným základům lyžování a způsobem adekvátním k jejich věku.

Brumíkovy sněhové hrátky

Nebojte se, že by se děti v Brumíkově lyžařské škole nudily. V areálu školek zažijí spoustu zábavy. Dětská trať bude vyznačena barevnými sjezdařskými brankami s různými obrázkovými motivy. Děti bude také povzbuzovat sám Brumík, který pro malé lyžaře přichystal zábavné házení koulí na terč, fotografování i odpočinkovou zónu. Každé dítě bude dále vybaveno svou rozlišovací vestou a také vlastní Brumíkovou jmenovkou. Nakonec celodenního programu čeká všechny statečné lyžaře odměna v podobě diplomu od Brumíka.

Umožněte svým dětem naučit se zábavnou formou lyžovat u skutečných profesionálů a vyrazte do některého z následujících horských středisek:

  • Harrachov (Krkonoše)
  • Pec pod Sněžkou (Krkonoše)
  • Špindlerův Mlýn (Krkonoše)
  • Bílá v Beskydech (Beskydy)
  • Dolní Morava (Jeseníky)
  • Monínec (Česká Sibiř)

O Brumíkovi

BeBe Brumík je chutná svačinka pro děti, která je vyrobená z kvalitních ingrediencí. Měkký piškot v hravém tvaru medvídka je bohatý na mléko, které je zdrojem vápníku důležitého pro normální růst a vývin kostí u dětí. Navíc Brumík neobsahuje žádná barviva ani konzervanty, proto je vhodnou součástí vyvážené svačiny dětí.

O společnosti Kraft Foods

S ročním obratem dosahujícím přibližně 48 mld. dolarů, patří společnost Kraft Foods mezi největší světové potravinářské velmoce v sortimentu snacků, cukrovinek a rychlého občerstvení. Jako druhá největší potravinářská společnost na světě Kraft Foods vyrábí vynikající produkty pro své spotřebitele ve více než 160 zemích světa. Mezi nejznámější značky s obratem více než 1 mld. dolarů patří výrobky dnes již kultovních značek, jako jsou sušenky Oreo, NabiscoLU, dále čokolády MilkaCadbury,žvý­kačky Trident, káva Jacobs a Maxwell House, smetanový sýr Philadelphia, sýry, hotová jídla a dresinky Kraft a masné výrobky Oscar Mayer. Zhruba 70 značek kařdoročně přesahuje obrat 100 mil. dolarů. Společnost Kraft Foods (www.kraftfood­scompany.com; NYSE: KFT) je součástí indexu Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor's 500, Dow Jones Sustainability Index a Ethibel Sustainability In­dex.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).