Hlavní navigace

Aletenky.cz - nejen vyhledávání levných letenek

[Tisková zpráva] Nová internetová služba zaměřená zejména na vyhledávání letenek byla právě spuštěna na adrese http://www.aletenky.cz. K hledání leteckého spojení přidává navíc rozsáhlou databázi informací o aerolinkách a letištích na celém světě. To vše zdarma.

Sdílet

Za použití služby nejsou účtovány žádné poplatky, protože lety si zarezervujete přímo u vybrané aerolinky. Pravidelně bude také přinášet informace o akčních nabídkách leteckých společností a zajímavé novinky z oblasti letecké přepravy.

Tento nový projekt se nezaměřuje pouze na český trh, již nyní jsou spuštěny slovenská verze na Aletenky.sk, americká na Whicharline.com, britská na Airlinehunter­.co.uk a australská na Au.whichairli­ne.com. Další budou přibývat.

Project manažerka Petra Vaškových dodává: „Služba tohoto typu na trhu dlouhou dobu chyběla. Náš projekt na rozdíl od konkurence poskytuje navíc užitečné a podrobné informace o všech významných světových letištích a aerolinkách.

Čtěte téma: Jsou letušky lakomé?

Sucho v krku a popraskané rty. Cestující ekonomickou třídou mnohých leteckých společností často trpí žízní a organismus tak vystavují zbytečnému zdravotnímu riziku.

Souhrn užitečných informací jistě ocení každý cestující. Na jednom místě si po zarezervování letu zjistí podrobné informace o výchozím i cílovém letišti, například jakým způsobem se nejlépe dostane do nejbližšího města nebo zda je k dispozici bezplatné internetové připojení. Pro každou leteckou společnost je mimo jiné k dispozici interaktivní mapa zobrazující všechny obsluhované trasy. Databáze letů a informací je aktualizována každý den.

Tento projekt nad ostatními konkurenty vyniká jednoduchým uživatelským rozhraním. Uživatele neodrazuje přemírou blikajících reklamních bannerů. Vyhledávací pole destinací jsou obohacena o inteligentní našeptávač a akceptují názvy i kódy letišť, měst, regionů a zemí. Pro zadávání termínů odletu a příletu se zobrazí přehledný kalendář.

Výsledky vyhledávání jsou prezentovány v čisté a přehledné formě, umožňující jejich snadné srovnání.

Zdroj: Protext.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).