Hlavní navigace

Adventní sada biočajů od Sonnentoru

[Tisková zpráva] SONNENTOR představuje čajovou Adventní sadu, další bio novinky a zřizuje další specializovaná oddělení čajů a koření v prodejnách zdravé výživy.

Sdílet

Společnost SONNENTOR, tradiční výrobce bio-čajů a bio-koření, představuje jeden z největších hitů letošní vánoční sezóny mezi biopotravinami čajový adventní kalendář ADVENTNÍ SADA a otevírá svoje specializovaná oddělení čajů a koření v prodejnách zdravé výživy v Hradci Králové, v Brně a také na Slovensku v Trnavě.

Pro mnohé z nás je advent tím nejhezčím časem v roce. Sníh, vůně jehličí z adventního věnce a upečeného vánočního cukroví nás naplňuje radostným očekáváním Vánoc. K plné pohodě neodmyslitelně patří také šálek horkého čaje. Nejoblíbenějším předvánočním čajovým artiklem se stává Adventní sada – v jedné krabičce můžete ochutnat 24 různých biočajů v nálevových sáčcích. Mnozí z nás znají různé čokoládové adventní kalendáře. Proč letos nezkusit čajový …??

V adventní sadě najdete pro SONNENTOR typické názvy čajových směsí jako Anděl strážný, Dobrá nálada, Balzám na nervy, Knedlík v krku a na štědrý den na závěr ochutnáte čaj Ježíškův nebeský. Čtyři nové vánoční čajové směsi – Zimní pohoda, Hvězdný tanec, Pohlazení duše a Světelný třpyt v pyramidálních nálevových sáčcích se stávají ozdobou vánoční nabídky biobchůdků i prodejen zdravé výživy. Jejich exklusivitu podtrhuje atraktivní balení v plechových dózách. Produkty SONNENTOR se staly pro své representativní a kreativní obaly skutečným vyhledávaným dárkovým artiklem a najdete je letos v dárkových vánočních koších mnoha českých firem, kteří sází na kvalitu a regionalitu.

V průběhu října a listopadu byly a budou otevřeny 3 nová specializovaná oddělení čajů a koření SONNENTORu: v nové prodejně zdravé výživy Zdravíčko v Hradci Králové na ulici tř. Karla IV. 867/12, v prodejně Zdravý život v Brně na Lidické 26 a v prodejně Bioštýl v Trnavě na ulici Štefánikova. Dlouhodobá plodná spolupráce mezi majiteli obchodů a výrobcem dala vzniknout myšlence zařadit prodejní koncept SONNENTORu do dalších nových prodejen. Garance kvality  při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu bylinky a koření pěstují. Proto jsou produkty SONNENTORu ve specializovaných odděleních prezentovány v historických selských skříních, které díky jejich tradičnímu půvabu zprostředkovávají zvláštním způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, vznik a zkušenost a mají v historii SONNENTORu dlouhou tradici. “Specializované oddělení  SONNENTORu umožňuje dávat dobře presentovaným produktům emoce a navodit vztah mezi spotřebitelem na jedné straně a výrobcem i pěstitelem na straně druhé. Motto Sonnentoru „TADY ROSTE RADOST“ opravdu dýchá z interiérů, kde je SONNENTOR zastoupen,“ doplňuje ředitel společnosti SONNENTOR Josef Dvořáček.

 „Dotažení výrobního cyklu, od nákupu bylinky od konkrétních místních pěstitelů, až po nabídku konkrétní krabičky bio-čaje konečnému spotřebiteli vnímáme jako důležitý krok v cestě hledání a objevování nových cest s jedním cílem – nalezení rovnováhy mezi udržitelným rozvojem kontrolovaného ekologického zemědělství a potřebami cílového spotřebitele. A to nám právě naše specializovaná oddělení umožňují. Jinak rozvoj specializovaných oddělení v maloobchodních prodejnách koresponduje s příznivými hospodářskými výsledky SONNENTORu. Společnost každoročně dosahuje stabilního růstu. K 31. 10. 2010, před vánoční sezónou, zaznamenáváme meziroční nárůst prodeje o 20 %,“ vyjádřil se k aktuálním hospodářským výsledkům Josef Dvořáček.

 Tak jako v případě prodejny Country Life v Praze v Dejvicích u Vítězného náměstí, kde již oddělení úspěšně funguje půl roku, očekává se i u nových prodejen zvýšený zájem ze strany bio-konzumentů. Vždyť tak širokou nabídku produktů SONNENTORU lze nalézt pouze v podnikové prodejně v Čejkovicích u Hodonína a ve firemním e-shopu.

Speciál: Zpráva o stavu Vánoc – přečtěte si:

O společnosti SONNENTOR:

Společnost SONNENTOR s.r.o. (dříve známá pod českým překladem jako Sluneční brána) se zabývá výrobou biočajů a biokoření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla v České republice založena v roce 1992 a navázala na již úspěšné působení Sonnentoru z rakouského Waldviertlu. Ga­rance kvality  při výrobě čajů a koření vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu pěstují bylinky a koření. Tím je zajištěna vysoká kvalita i garantovaný původ výchozí suroviny, která je potom součástí jednotlivých produktů SONNENTORu! Úrodná půda, pečlivá práce a mnohaleté zkušenosti spolu utvářejí výjimečné čaje, koření a bylinné směsi, které uspokojí ty nejnáročnější chuťové buňky zákazníků a zároveň také odpovídají ekologickým standardům.

Další informace najdete na www.sonnentor.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).