Hlavní navigace

1.2.3. Fri’ Style od firmy McCain: velký krok k potěšení!

[Tisková zpráva] Hranolky 1.2.3. Fri’ Style od firmy McCain posouvají hranici vnímání hranolek a nabízejí nezaměnitelnou chuť

Sdílet

Firma McCain přichází na český trh s novými a naprosto originálními hranolky 1.2.3. Fri´Style, které opravdu nejsou jen tak ledajaké. Jejich unikátní tvar ve formě písmene U, pro McCain speciálně vyvinutý a patentovaný, dělá z hranolků jedinečný gastronomický zážitek. 1.2.3. Fri´ Style jsou zkrátka obrovským krokem k radosti a potěšení každého milovníka hranolek. A jak již bývá u produktů společnosti McCain zvykem, nijak se jimi neproviníte proti zásadám zdravé a vyvážené stravy.

Firma McCain rozšiřuje své široké portfolio mražených výrobků z brambor a uvádí na český trh hranolky 1.2.3. Fri´ Style. Jde o originální, speciálně pro McCain vyvinuté hranolky s unikátním U tvarem. Právě v něm spočívá jejich největší tajemství. Díky němu jsou hranolky jemně nadýchané s výraznou bramborovou chutí uvnitř a naopak extrémně křupavé na svých okrajích. Navíc si přímo jimi můžete nabírat svůj oblíbený dip. Jíte je prostě jen rukama a namáčíte do lahodné omáčky. Ideální jsou jako příloha k hlavnímu chodu i jako snack.

Stejně jako ostatní produkty McCain, jsou i 1.2.3. Fri´Style vyrobeny z celých čerstvých brambor. Předsmažené jsou na speciálně vyvinutém oleji používaném výhradně firmou McCain. Ten obsahuje až 70 % nenasycených mastných kyselin, které mají příznivé účinky na celou řadu procesů v lidském organizmu a jsou významným zdrojem energie. Porce 150 g hranolků 1.2.3. Fri´ Style připravených v troubě obsahuje 8,5 g zdravého oleje, což je 13 % požadované denní dávky určené pro dospělého člověka.

Nezapomeňte však na jednu důležitou věc! Existuje několik možností přípravy hranolků McCain. Pokud je však pečeme v troubě, uchovají si naprostou většinu živin a vitamínů obsažených v bramborách. Obsahovat navíc budou jen 6 % tuku a to opravdu není žádný hřích.

O firmě McCain

Společnost McCain má vedoucí postavení na trhu hluboce zmražených výrobků denní spotřeby vyrobených z brambor. Každá v pořadí třetí celosvětově spotřebovaná porce bramborových hranolků pochází od společnosti McCain, původem kanadského rodinného podniku. McCain Foods LtD. byl založen roku 1956 ve Florenceville. Až sem spadá počátek nápadu, který nadchnul spotřebitele všech věkových kategorií po celém světě – hluboce zmražené hranolky připravovat zcela jednoduše v troubě! Dnes společnost McCain zaměstnává 20 tisíc zaměstnanců v celkem 110 zemích světa. Výrobní závody a pobočky v Kanadě, USA, Velké Británii a ostatních evropských zemích, Japonsku, Tchaj-wanu, Austrálii, Novém Zélandu, Argentině a Jižní Americe dosahují obratu cca. 6 mld. Euro. Vedle známých bramborových výrobků má firma McCain ve svém portfoliu také nabídku zákusků a předkrmů. Od roku 1993 se setkáváme s výrobky McCain také v České republice. Nejprve se na trhu objevily křupavé výrobky z brambor, o pár let později byly uvedeny do prodeje speciality pro gastronomii.  


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).