Hlavní navigace

Seriál Letní odhalení: Takhle na ulici nemůžu!

Je krásně a my jsme s úlevou odložili svetry, saka, dlouhé kalhoty a plné boty. Jenže úlevu při pohledu do zrcadla snadno vystřídá zděšení: „Takhle nemůžu ven!“

 

Letní oblečení a otevřená obuv nemilosrdně ukážou, co zůstávalo v chladnějším období skryto – křečové žíly, ztvrdlá popraskaná kůže na patách, polámané nehty na nohou, nějaký ten špek na břiše, tomu holení nohou a dalších náhle viditelných partiích v zimě taky moc nedáme…

A nejenom naše tělo je vystaveno zvědavým pohledům. Lehké materiály mívají tu nepříjemnou vlastnost, že jsou také více průhledné. Zaříznuté bombarďáky, zaprané podprsenky, vetché trenýrky dávno na vyhození, to vše se teď rýsuje pod oblečením a vykukuje z výstřihů a kalhot posazených proklatě nízko.

Něco se dá poměrně snadno napravit, v jiných případech spíš budeme muset zůstat u maskování a zapracovat na našich „vadách na kráse“ do budoucna. A nemyslete si, že se téma týká pouze žen – ani muže nezdobí „hroší kůže“ na patách, zarostlé nehty nebo uzly žil na lýtku.

Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších nechtěných letních odhalení a několik rad a tipů, co s nimi. V našem miniseriálu najdete následující: pedikúra – pata, špička, celá noha / depilace – nejsme opice / paráda jménem křečové žíly / špíčky a špeky / vady kůže – skvrny, bradavice a spol. / co je vidět pod šaty?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).