Hlavní navigace

Získejte cestovní pojištění zdarma!

Jste aktivní student, chcete cestovat, sportovat, ale brzdí vás finance? Zjistěte, co by vám mohlo usnadnit cestu k vysněným plánům.
15. 3. 2017

Sdílet

Cestování, chuť poznání, výzvy, nová dobrodružství a noví lidé. Nezanedbatelným přínosem cestování do zahraničí je proniknutí do tajů cizího jazyka, který absolventovi vysoké školy otevře dveře k zajímavějším zaměstnavatelům, zajistí mu vyšší platové ohodnocení a odbourá bariéry při komunikaci s cizinci.

V období studia na vysoké škole je svět zkrátka plný možností, o kterých se našim rodičům ani nesnilo. Takové příležitosti ale nepadají z nebe, alespoň ne všem. Je třeba se chopit šance a využít ji, dokud je čas.

 

Možná to znáte, chcete vycestovat na studijní pobyt do zahraničí, ale zastaví vás nedostatek financí. Vytrhnout studentům alespoň jeden trn z paty se rozhodla Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR a zařadila do své nabídky Cestovní pojištění pro studenty zdarma. To však není vše. Před cestou do zahraničí vám přispěje až 600 Kč na lékařskou prohlídku. A to se hodí, ne?

Kromě cestovatelů se ZP MV ČR rozhodla podpořit i vášnivé sportovce. Nabízí jim příspěvek až 600 Kč na preventivní sportovní prohlídku.

 

Že jste se nikdy nezajímali o to, co vám vaše zdravotní pojišťovna nabízí, ani kolik to stojí? Nastal čas. Budete překvapeni, jak je to jednoduché. Přehled o výdajích, které za vás zdravotní pojišťovna platí, můžete mít ve svém mobilu, prostřednictvím mobilní aplikace. Tzv.Karta života, která zároveň slouží jako přehled vašeho zdravotního stavu pro lékaře nebo pracovníky záchranné služby, by se vám mohla hodit na vaší cestě do zahraničí. Disponuje anglickou verzí, kterou si můžete snadno vytisknout a vzít s sebou.

Pokud se vám alespoň jedna z nabízených výhod trefila do plánů a potřeb, neváhejte a prostudujte si benefity ZP MV ČR sami, rozhodně nešlápnete vedle. Patří mezi ekonomicky nejstabilnější zdravotní pojišťovny v České republice a pojištěncům nabízí solidní partnerství v oblasti péče o zdraví. Není divu, že už podruhé byla zvolena Zdravotní pojišťovnou roku (v letech 2015 a 2016).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).