Hlavní navigace

Za zdravý životní styl můžete být odměněni

Komerční sdělení
V rámci akce „Kroky ke zdraví“ se můžete až do 18. března za nachozené kroky nechat odměnit. Je to snadné, stačí se zaregistrovat na www.krokykezdravi.cz!

Sdílet

Společnost Globus spustila na začátku února akci „Kroky ke zdraví“, jejímž prostřednictvím chce společně s partnery z řad dodavatelů zákazníky namotivovat k základní zdraví prospěšné aktivitě – chůzi. Součástí akce „Kroky ke zdraví“ je i doprovodná roadshow. Tváří této akce je David Huf, známý propagátor zdravého životního stylu a fitness.

Má to svůj důvod. Špatné stravovací návyky a nedostatek pohybu vedou k tomu, že více než polovina Čechu bojuje s nadváhou nebo obezitou. Aby si člověk udržel zdravou kondici, je potřeba ujít denně zhruba 10 000 kroků, což je v přepočtu přibližně 7 km. Při dnešním sedavém způsobu života člověk nachodí pouze asi 2 000 kroků. Je tedy zapotřebí denně dělat něco navíc. Globus vsadil na chůzi, která je tou nejjednodušší fyzickou aktivitou, je přirozená a když se provozuje ve vyšším tempu, dobře se s ní pálí kalorie, vysvětluje David Huf, který celý projekt představuje v každém z patnácti hypermarketů Globus.

Zapojit se do programu Globus „Kroky ke zdraví“ je možné po registraci u promo týmu v libovolném z patnácti hypermarketů Globus. Následně už stačí zajistit si krokoměr, případně si stáhnout aplikaci do mobilního telefonu a na internetových stránkách www.krokykezdravi.cz zaregistrovat svůj tým, zvolit si předpřipravenou či vytvořit svou vlastní trasu a vyrazit na cestu za odměnami. Na svém profilu na www.krokykezdravi.cz pak každý uvidí, kde se na mapě ČR právě nachází.

Lidem chybí motivace a disciplína svůj životní styl změnit. A právě to je cílem kampaně Kroky ke zdraví: společně s partnery z řad dodavatelů chceme zákazníky Globusu namotivovat a rozhýbat a s nimi ideálně celé rodiny, vysvětluje k akci marketingový ředitel společnosti Globus Bronislav Matyšek.

Nejste si jisti, jestli je tato akce pro vás to pravé? Vypravte se v období od 6. února do 18. března 2014 do některého z hypermarketů Globus a inspirujte se v Koutcích zdraví, kde je zájemcům mimo jiné nabízeno nutriční a fitness poradenství. Od pasivního vyslechnutí rad ohledně zdravého životního stylu už je jen krok k tomu být trendy a vyrazit s přáteli na výlet. Vykročte s „Kroky ke zdraví“ vstříc výletům a zábavě.

Více informací na www.krokykezdravi.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).