Hlavní navigace

Za zdravý životní styl můžete být odměněni

V rámci akce „Kroky ke zdraví“ se můžete až do 18. března za nachozené kroky nechat odměnit. Je to snadné, stačí se zaregistrovat na www.krokykezdravi.cz!

Doba čtení: 2 minuty

Společnost Globus spustila na začátku února akci „Kroky ke zdraví“, jejímž prostřednictvím chce společně s partnery z řad dodavatelů zákazníky namotivovat k základní zdraví prospěšné aktivitě – chůzi. Součástí akce „Kroky ke zdraví“ je i doprovodná roadshow. Tváří této akce je David Huf, známý propagátor zdravého životního stylu a fitness.

Má to svůj důvod. Špatné stravovací návyky a nedostatek pohybu vedou k tomu, že více než polovina Čechu bojuje s nadváhou nebo obezitou. Aby si člověk udržel zdravou kondici, je potřeba ujít denně zhruba 10 000 kroků, což je v přepočtu přibližně 7 km. Při dnešním sedavém způsobu života člověk nachodí pouze asi 2 000 kroků. Je tedy zapotřebí denně dělat něco navíc. Globus vsadil na chůzi, která je tou nejjednodušší fyzickou aktivitou, je přirozená a když se provozuje ve vyšším tempu, dobře se s ní pálí kalorie, vysvětluje David Huf, který celý projekt představuje v každém z patnácti hypermarketů Globus.

Zapojit se do programu Globus „Kroky ke zdraví“ je možné po registraci u promo týmu v libovolném z patnácti hypermarketů Globus. Následně už stačí zajistit si krokoměr, případně si stáhnout aplikaci do mobilního telefonu a na internetových stránkách www.krokykezdravi.cz zaregistrovat svůj tým, zvolit si předpřipravenou či vytvořit svou vlastní trasu a vyrazit na cestu za odměnami. Na svém profilu na www.krokykezdravi.cz pak každý uvidí, kde se na mapě ČR právě nachází.

Lidem chybí motivace a disciplína svůj životní styl změnit. A právě to je cílem kampaně Kroky ke zdraví: společně s partnery z řad dodavatelů chceme zákazníky Globusu namotivovat a rozhýbat a s nimi ideálně celé rodiny, vysvětluje k akci marketingový ředitel společnosti Globus Bronislav Matyšek.

Nejste si jisti, jestli je tato akce pro vás to pravé? Vypravte se v období od 6. února do 18. března 2014 do některého z hypermarketů Globus a inspirujte se v Koutcích zdraví, kde je zájemcům mimo jiné nabízeno nutriční a fitness poradenství. Od pasivního vyslechnutí rad ohledně zdravého životního stylu už je jen krok k tomu být trendy a vyrazit s přáteli na výlet. Vykročte s „Kroky ke zdraví“ vstříc výletům a zábavě.

Více informací na www.krokykezdravi.cz.