Hlavní navigace

Vytvořte si vlastní rituál zdravého životního stylu

Jsou dny, kdy se nezastavíme – děti, práce, přátelé, cvičení… A i přes to všechno je důležité nezapomínat na dobré a vyvážené jídlo.
2. 2. 2021

Sdílet

Jenže ne vždycky je něco vhodného po ruce, a i když neradi, sáhneme po sušenkách plných cukru, které zaženou hlad sice jen na malou chvilku, ale nemůžeme si pomoci. Přitom místo velké dávky cukru by našemu tělu i psychické pohodě prospěla spíše svačinka s bílkovinami a vlákninou.

Vyvážné kombinace Wellness by Oriflame vyvinuté švédskými vědci

Mnoho vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek najdeme v běžných potravinách, ale někdy je důležité je zařadit do svého jídelníčku i ve formě doplňků stravy. Abyste si jednoduše vytvořili vlastní rituál, díky kterému bude vaše tělo dostávat všechny potřebné vitamíny, minerály a další důležité složky, vytvořil Oriflame jednoduchý systém ABC, díky kterému budete mít jistotu, že snadno pokryjete vaši denní potřebu všech důležitých látek. Vaše tělo a vnitřní prostředí, které někdy svým životním stylem pěkně potrápíme, vám poděkuje.


A jako Aktivní:

Aktivujte své tělesné funkce unikátní kombinací základních mikroživin: vitaminů, minerálů, omegy 3 a astaxanthinu. Tyto doplňky užívejte každý den, abyste vyplnili výživové mezery v každodenní stravě a zvýšili svou imunitu. Najdete je v Balíčku Wellness pro muže i pro ženy.

Wellness Pack pro ženy i Wellness Pack pro muže obsahuje vše potřebné připravené ve 21 kompaktních balíčcích, které si s sebou můžete jednoduše vzít na cesty nebo jen tak do kabelky. V každém balíčku najdete kombinaci 12 vitaminů a 10 minerálních látek, omega-3 mastné kyseliny z vysoce kvalitního rybího tuku, výtažek z borůvek a mikrořasy, a to ve čtyřech malých pilulkách. Jedno balení vám vydrží tři týdny.

Kromě těchto základních vitamínů a minerálních látek, obsahují jednotlivá balení také větší množství složek, které jsou důležité pro správné fungování ženského i mužského organismu. Ženy potřebují více kyseliny listové, železa a vápníku, mužský organismus naopak ocení větší množství hořčíku, selenu a zinku.


Omega-3 mastné kyseliny přímo souvisí s prevencí a léčbou kardiovaskulárních onemocnění a snižují riziko infarktu. Mají také protizánětlivé účinky, pozitivně ovlivňují zrak, kosti a klouby, pomáhají při nespavosti a u diabetiků zlepšují metabolismus inzulinu a glukózy v těle,“ vyjmenovává část blahodárných účinků omega-3 mastných kyselin interní lékařka MUDr. Timea Kovácsová.

Astaxanthin je výtažek z borůvek a mikrořasy a patří k nejsilnějším antioxidantům na světě. Jednou z jeho základních vlastností je podpora aktivity a rychlého množení širokého spektra imunitních buněk a imunoglobulinu. Podle některých studií právě tato látka podporuje imunitní funkce, které zvyšují odolnost proti rakovině. Navíc je silným antioxidantem, který zpomaluje procesy stárnutí pleti.

B jako Budování:

Vybudujte a podpořte svou fyzickou kondici, sílu, energii a schopnost soustředění pomocí vysoce kvalitních makroživin. Proteiny pomáhají regenerovat tělo a tvořit nové buňky. Vláknina dodává dlouhotrvající energii. Najdete je v Proteinovém prášku a nápojích Natural Balance.

C jako Cílená strava:

Všichni máme své individuální potřeby a zdravotní cíle. Podle nich můžete svůj denní rituál doplnit další konkrétně zaměřenou výživou, jako jsou proteinové tyčinky, polévky s optimálním obsahem kalorií či NutriComplex pro lepší kvalitu vlasů a nehtů.

Zdravé mlsání bez výčitek

Zdravý a vyvážený jídelníček působí blahodárně nejen na naši kondici, ale také zvyšuje energii a zlepšuje psychické rozpoložení. A navíc může i výborně chutnat. Čokoládová tyčinka Natural Balance Bar je ideálním řešením, pokud vás honí mlsná, a navíc může být vždy po ruce, kdykoliv a kdekoliv. Obsahuje 100 % přírodních surovin, mezi nimi i 10,7 g kvalitního proteinu, 5,8 g vlákniny, spoustu kousků čokolády a kakaových bobů – a i přesto má jen 120 kalorií, a díky nízkému glykemickému indexu zasytí na opravdu dlouho.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).