Hlavní navigace

Úskalí pitného režimu: Důležitá je kvalita, hlídejte, co pijete!

Nápoje mohou být příčinou obezity i špatného trávení a je potřeba jejich složení kontrolovat.
14. 8. 2019

Sdílet

Existují různé názory na to, kolik tekutin by měl denně člověk přijmout. Jedni tvrdí, že pít je potřeba hodně, bez ohledu na to, zda má člověk žízeň, druzí varují, že přemíra tekutin bez důvodu organismus spíše zatěžuje. Na jedné věci se ale shodují všichni – velmi záleží na tom, co pijete, jak kvalitní je váš nápoj a jaké látky v něm do těla dostáváte.

Zejména tehdy, když se člověk snaží hlídat si váhu a správný příjem živin, musí pečlivě zvažovat nejen co jí, ale také co pije. Ochucené nápoje často obsahují mnoho cukru a jiných pro tělo nevhodných látek. Nejlepší je obyčejná voda, shodují se prakticky všichni odborníci.

Jenže pít pořád jenom čistou vodu? Ne každý na ni má pořád chuť a také ne vždy dodá tu správnou energii. V takovou chvíli přichází na řadu možnosti, jak vodu zdravým způsobem oživit. Doma si do ní snadno nakrájíte citron, přidáte bylinky. Jak ale vyřešit situaci na cestách, v práci, při jednáních a v dalších situacích, kdy se takové ochucování nehodí? A tady přichází na řadu mikrodrink. Je to malá kapsle napěchovaná vitaminy, antioxidanty a výtažky ze superpotravin. Stačí ji vzít, hodit do vody, a získáte lahodný drink s lákavým přírodním aroma, v různých příchutích. Waterdrop, první mikrodrink na světě, skrývá sílu a chuť superpotravin z celého světa, z nichž mnohé si Waterdrop sám pěstuje na vlastních polích v Německu.

Protože je naše tělo a příroda propojené, je mikrodrink Waterdrop vyvinutý tak, aby zbytečně nezatěžoval naši planetu. Oproti plastovým lahvím obal Waterdrop ušetří devadesát pět procent plastu. Masivně také snižuje emise z dopravy a používání plastových lahví. Ke kompletaci svých produktů si Waterdrop vybral chráněnou dílnu v Brně a pečlivě si také vybírá dopravce, kteří se chovají zodpovědně vůči planetě. Už žádné tahání těžkých plastových lahví! V malé lehké kostce Waterdrop se ukrývá všechno, co tělo potřebuje. Krabička Waterdrop se vejde do kapsy, do kabelky nebo do baťůžku a nezabírá místo ani na pracovním stole nebo v autě. Díky promyšlenému designu obalů nemusíte dělat estetické kompromisy. Díky Waterdropu dostanou stopku také jednorázové plasty. Pro svůj každodenní pitný režim můžete využít borosilikátové skleněné lahve, které vznikly ve spolupráci s designéry a ilustrátory, a nebo také lahve nerezové, které zároveň uchovávají teplotu nápoje.  Vyberte si svůj mikrodrink i lahev v e-shopu www.waterdrop.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).