Hlavní navigace

Čtyři odstíny svěžesti a ovocné chuti

Komerční sdělení  Autor: Shutterstock.com
Patříte k lidem, kteří si sklenkou džusu rádi dochutí svůj pitný režim? Pokud volíte 100% džus bez přidaných konzervantů nebo barviv, je to dobrá volba.

Sdílet

Tedy pokud to s tím počtem sklenek zas až tak nepřeháníte.

Kvalitní džusy jsou totiž sice nabité vitamíny, obsahují však také poměrně velké množství cukru. Pro mnohé tak mohou být příliš sladké. Nejenom pro ty značka Aquila přináší novinku – Fruttimo Aquila, která v sobě spojuje to nejovocnější ovoce z prémiových 100% džusů Granini a přírodní pramenitou vodu Aquila pocházející z podzemních zdrojů v okolí Karlových Varů.

Podle průzkumů pitných návyků Čechů ředí džus vodou více než 70 % lidí. V každodenním shonu, při procházce městem nebo třeba na pikniku s přáteli však na něco takového nemíváme čas. Není proto nic jednoduššího, než zvolit elegantní řešení v podobě Fruttimo Aquila.

Autor: everyday-runway.com

Sáhnete-li místo po klasickém džusu po této žhavé novince na pultech obchodů, snížíte příjem kalorií o 20 %. Jistotou je vysoká kvalita a také nulový obsah konzervantů a barviv. Příjemným bonusem potom trendy lahev navržené designérem Markem Mikovcem, který potvrzuje, že lahev není jen spotřební zboží, ale může být i stylovým doplňkem.

Fruttimo Aquila je hravé a stylové. Osvěží vás čtyřmi oblíbenými příchutěmi – jablko, pomeranč, multi a červený mix. Dopřát si je můžete ve formátu 1 litr, nově se na trh uvádí i obsah 0,5 litru.

Autor: Archiv Fruttimo Aquila

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).